Dzień Dobry Extra

Natalia Przybysz w emocjonalnej piosence "Ciepły wiatr". To najpiękniejsze, co dziś usłyszycie 

Dzień Dobry Extra

Natalia Przybysz w emocjonalnej piosence "Ciepły wiatr". To najpiękniejsze, co dziś usłyszycie 

Natalia Przybysz szykuje się do ważnego koncertu. Mimo że wokalistka wystąpi online, będzie miała wreszcie szansę na "normalną pracę" ze swoim zespołem. Widzom Dzień Dobry TVN dała przedsmak tego niezwykłego występu i na żywo wykonała piosenkę "Ciepły wiatr". Posłuchajcie. 

Natalia Przybysz - plany i wyzwania 

Natalia Przybysz w dobie pandemii nie próżnowała. Piosenkarka wypuściła teledysk do piosenki „Kochamy Się Źle”, który nagrała wraz z fanami. A właściwie dzięki nim, ponieważ na potrzeby teledysku nagrywali filmiki z własnych domów. W ten sposób Natalia nie tylko zaangażowała wielbicieli w swoją pracę, ale także umiliła im początek izolacji, który dla wielu nie był łatwy. 

19 czerwca Natalia Przybysz zagra koncert online, i jak mówi, będzie to pierwszy od dawna występ z jej zespołem, za którym bardzo się stęskniła. Odbędzie się on w ramach akcji "dla WAS graMY". Na pewno nie będzie to jedyny taki koncert. Śledźcie media społecznosciowe Natalii Przybysz w poszukiwaniu najświeższych informacji na ten temat. 

Natalia Przybysz w emocjonalnej piosence "Ciepły wiatr"

Natalia zawsze dba o swoich fanów i widzów Dzień Dobry TVN, dlatego dała im przedsmak nadchodzącego koncertru, wykonując piosenkę "Ciepły wiatr". Utwór pochodzi z jej najnowszej płyty "Jak malować ogień", wydanej w październiku 2019 przez Kayax. Posłuchajcie tego niezwykłego wykonania. 

Zobacz także:

Długi weekend oczami gwiazd. Jak wolny czas spędzają polscy celebryci?

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy w objęciach z Heniem. „Mały cud”

Iza Miko pozuje w stroju kąpielowym. Takiego ciała może pozazdrościć jej niejedna nastolatka 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
56
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0