Gwiazdy

Natalia Przybysz o uczestnikach programu "Przez Atlantyk". "Lubiłam ich, mimo że zabili trzy ryby"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
wysokieobcasy.pl
Wokalistka opowiedziało o udziale w programie "Przez Atlantyk" i planach na przyszłość

Natalia Przybysz jest jedną z uczestniczek programu "Przez Atlantyk". Wokalistka opowiedziała o poznawaniu ludzi, z którymi płynęła na jednej łodzi. Choć polubiła ich towarzystwo, to zdarzały się także momenty trudne.

Natalia Przybysz w programie "Przez Atlantyk"

Natalia Przybysz wzięła udział w programie "Przez Atlantyk". To trzytygodniowa wyprawa na niewielkiej łodzi, na której swoje miejsce musiało znaleźć swoje miejsce sześciu uczestników, dwóch kapitanów oraz ekipa telewizyjna. Artystka opowiedziała, że pomimo tych warunków udało jej się znaleźć czas dla siebie.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Na łodzi byłam głównie ochmistrzynią – gotowałam obiady. Zygmunt Miłoszewski był moim asystentem i mówił do mnie „szefowo". Miałam też trochę czasu na mój wewnętrzny świat, coś sobie czytałam, pisałam. I poznawałam ludzi, z którymi płynęłam 

I dodała:

- Nie wiedziałam, że lubię ludzi. Fajnie było zobaczyć, że różni ludzie mogą mieć wspólny kierunek, płynąć w jedną stronę. Lubiłam ich, mimo że zabili trzy ryby podczas rejsu, bolało mnie to, ale byłam z nimi dalej, razem.

Natalia Przybysz o podróży "Przez Atlantyk"

Natalia Przybysz przyznała, że podróż przez ocean to było dla niej niezwykłe doświadczenie.

- Wcześniej nie myślałam, że mogę sobie pozwolić na to, by wymeldować się z domu na miesiąc. Wydawało mi się, że nie da się mnie wyjąć z domowego schematu życia - powiedziała piosenkarka.

- Cudownie było poczuć tę olbrzymią przestrzeń. Wstawałam codziennie o czwartej rano i siedziałam do ósmej na pokładzie. Nie opuściłam żadnego wschodu słońca. I wiatr! Wiatr działa na mnie jak narkotyk, mogę siedzieć i wdychać wiatr - mówiła uczestniczka "Przez Atlantyk".

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać?

"Przez Atlantyk" można oglądać w środy o 21:35 na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl.

W programie biorą udział: Renata Kaczoruk, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Kapitanem tego rejsu jest Roman Paszke, zawodowy żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów, a towarzyszy mu Adam Skomski, kapitan jachtowy i motorowodny.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: wysokieobcasy.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości