Gwiazdy

Natalia Moskal o nowej EPC-e i świętach w dzieciństwie. "Nienawidziłam tego"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Nastazja Bloch
Natalia Moskal o świątecznej EPC-e

Natalia Moskal tuż przed Bożym Narodzeniem spontanicznie wydała świąteczną EPK-ę. Wybraliśmy się na plan klipu do utworu "One wish only" i porozmawialiśmy z wokalistką o życiu prywatnym i artystycznym. Jakie ma plany na najbliższe święta oraz jak wspomina te z czasów dzieciństwa?

Natalia Moskal – plan teledysku

Natalia Moskal ponad rok temu wydała płytę "There is a star", na której znalazło się 14 utworów z filmów Sophii Loren. Swoim głosem artystka oczarowała nie tylko polskich fanów, ale także i Włochów. Dziś Natalia robi międzynarodową karierę, a swoje życie dzieli między Mediolan, a Warszawę.

Tuż przed świętami artystka przyleciała do Polski, by we współpracy z Janem Stokłosą zrealizować nowy projekt – świąteczną mini EPK-ę. Do jednej z piosenek - "One wish only" powstał także klimatyczny teledysk, na plan którego wybraliśmy się z kamerami. Jak wyglądały przygotowania? Natalia oprowadziła dziennikarkę serwisu dziendobry.tvn.pl, Nastazję Bloch po scenie, zabrała ją do garderoby, a także pokazała zdjęcia z dzieciństwa, które były jednym z elementów scenografii.

Pamiętam, że dziadek mnie zmuszał, żebym grała na pianinie i śpiewała kolędy. Nienawidziłam tego. Od tamtej pory w ogóle tego nie robię i nie śpiewam w domu w święta. Włączamy sobie piosenki amerykańskie i polskie kolędy, lecą w tle, a my sobie rozmawiamy

Co więcej, Natalia zdradziła też, że jedyne słuszne dla niej święta, to te spędzone w gronie najbliższych. Gwar rodzinny i wspólne gotowanie są dla niej najpiękniejszym zwieńczeniem całego roku. Artystka zetem jeszcze na chwilę leci do Mediolanu, by już za kilkanaście dni wrócić do domu i pomóc w przygotowaniach.

Podobny wydźwięk ma także nowa piosenka "One wish only". Utwór podkreśla, jak ważny jest czas spędzony z bliskimi nam osobami, gdyż żadna chwila nie trwa wiecznie, a takie sytuacje mogą okazać się ulotne. Drugim z utworów, który pojawi się na krążku, jest piosenka "È Natale", cover znanej włoskiej wokalistki Miny.

Za kulisami kolędy DDTVN
Za kulisami kolędy DDTVN Prowadzący Dzień Dobry TVN nagrali świąteczną kolędę Źródło: Dzień Dobry TVN

Natalia Moskal – co działo się przez ostatni rok?

Natalia Moskal przez ostatni rok krążyła między Polską a Włochami. Wokalistka przyznała jednak, że czas pandemii trudny był dla wszystkich artystów, również dla niej.

- Udało nam się zagrać tylko jeden koncert, ale przepiękny w ramach festiwalu Literacki Sopot. To była wspaniała okazja, przyszło bardzo dużo ludzi, czego się nie spodziewała. To był pierwszy koncert z piosenkami z płyty "There is a star".

Natalia, oprócz muzycznej twórczości, prowadzi także wydawnictwo oraz pracuje jako tłumacz. Niedawno ukazała się książka "Ostatni Czarny Jednorożec" Tiffany Haddish. Opowiada ona o trudnych losach amerykańskiej standuperki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości