Gwiazdy

Naomi Campbell została mamą w wieku 50 lat. "Nie ma większej miłości"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Media na całym świecie obiegła niezwykła informacja. Popularna top modelka Naomi Campbell właśnie została po raz pierwszy mamą. Jest to o tyle zaskakujące, że wcześniej nie pojawiały się doniesienia, że przygotowuje się do tej roli. Szczęśliwą wiadomość gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych.

Związki Naomi Campbell

Naomi Campbell od czasu rozpoczęcia kariery w wieku 15 lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych modelek lat 80. i 90. XX wieku. Okrzyknięto ją również jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. Do dziś wiele kobiet podziwia jej urodę i sposób bycia. Mimo wielu sukcesów, nie miała jednak szczęścia w życiu prywatnym. Borykała się z uzależnieniem od kokainy oraz alkoholu i nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera.

W latach 90. przez krótki czas była narzeczoną basisty zespołu U2, następnie przez kilka lat tworzyła związek z kierowcą Formuły 1, Flavio Briatore, a potem spotykała się z rosyjskim milionerem, Vladimirem Doroninem. Od kilkunastu lat media nie donosiły o jej kolejnych poważnych relacjach, jednak Naomi nie zaprzestała planowania rodziny. Choć obawiała się, że ze względu na guza jajnika, którego lekarze zoperowali jej kilkanaście lat temu, nie będzie mogła mieć dzieci, pragnęła postawić na swoim.

- To jest coś o czym marzę. Wydaje mi się, że będę bardzo surową mamą. (...) Chcę mieć dziecko. Bez względu na to, czy mam chłopaka czy nie. Mogę wychowywać dziecko sama - mówiła w wywiadach.

Naomi Campbell została mamą

We wtorek 18 maja Naomi Campbell pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej marzenie się spełniło. Supermodelka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak w swojej dłoni trzyma dwie małe stópki maleńkiej dziewczynki. 50-latka zamieściła również poruszający wpis, w którym dodała, że niesamowicie cieszy się z macierzyństwa.

- Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszyczkę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości - napisała Naomi Campbell.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów i przyjaciół modelki. Gratulacje złożyły czołowe postaci ze świata mody i znane gwiazdy, m.in. Donatella Versace, Giambattista Valli, Kate Hudson, Marc Jacobs, Jessica Chastain, Eva Herzigová, Lenny Kravitz oraz Rita Ora. Niestety nie wiadomo jeszcze, kto jest ojcem dziecka i jak dziewczynka będzie miała na imię.

- Takie są domysły, że być może dziecko Naomi przyszło na świat dzięki surogatce, co w Stanach jest legalne, uregulowane prawnie. (...) Na pewno jest to wyjątkowy moment, na pewno jest to też odważna decyzja - stwierdził Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości