Nowy utwór promujący "Hotel Paradise". Posłuchajcie "Ty i ja" Nany

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Materiały prasowe
Natalia i Łukasz wygrali miłość

Natalia Majos z czwartej edycji "Hotelu Paradise" wykonuje utwór przewodni kolejnego sezonu reality show TVN7, który startuje już 21 lutego. Wyznała, że to spełnienie jej marzeń. W Dzień Dobry TVN Nana zaprezentowała teraz "Ty i Ja".

Nowa piosenka w "Hotelu Paradise"

Fani "Hotelu Paradise" doskonale znają utwory promujące show, które zaśpiewały Sonia Szklanowska (finalistka drugiej edycji) oraz Bogusia Bibi Brzezińska (finalistka trzeciego sezonu) w duecie z Kamilem Bijosiem. Teraz gitarzyści zespołu IRA, czyli Piotr Konca i Sebastian Piekarek, producent muzyczny Marcin Limek oraz autor tekstu Wojciech Byrski stworzyli trzecią piosenkę, którą tym razem zaśpiewała Natalia Nana Majos.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Nana, czyli Natalia Majos, swoją przyszłość wiąże z branżą artystyczną. Obecnie jest studentką szkoły musicalowej, a sztuka odgrywa główną rolę w jej życiu. Śpiewa, tańczy, gra w spektaklach i choć nagrywała już piosenki w profesjonalnym studiu, to konfrontacja talentu z wielomilionową publicznością, to dla niej zupełna nowość.

"Hotel Paradise" - utwór "Ty i ja"

Nana bardzo chciała zaśpiewać piosenkę przewodnią do programu i kiedy zaproszono ją na casting, nie posiadała się ze szczęścia. W studiu podczas nagrań z profesjonalnymi muzykami czuła się niezwykle wyróżniona. Również realizacja teledysku sprawiła jej dużo radości. Wideo promujące piosenkę "Ty i Ja" powstało w Panamie, gdzie realizowany jest piąty sezon "Hotelu Paradise". W owym klipie, oprócz Natalii Majos, występuje także jej życiowy partner, Łukasz Hryniewicki, którego poznała w reality-show i doszła z nim do finału.

- Dałam z siebie wszystko, bo czuję, że to może być dla mnie duża szansa na rozwój mojej kariery. A potem zdjęcia w Panamie były jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu. I mimo, że już brałam udział w nagraniach klipów i reklam, to nigdy nie pracowałam w tak pięknym i zapierającym dech w piersiach miejscu. Czułam się jak ryba w wodzie. To jest to co chciałabym w życiu robić. (...) Jestem bardzo wdzięczna produkcji, że Łukasz mógł mi towarzyszyć w klipie. Na pewno czułam się o wiele pewniej. On zawsze daje mi powera. Poczucie, że ma się wsparcie bliskiej osoby w tak ważnych momentach, jeszcze bardziej mnie motywuje - wyznała Nana.

Nana w piosence "Ty i ja" na scenie Dzień Dobry TVN - zobacz wideo:

Nana w piosence „Ty i ja”
Nana w piosence „Ty i ja” Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości