Gwiazdy

Barbara Cegielna i Karol Wewiór z "Pałacowe Love": "Chcieliśmy pracować nad swoją relacją"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
„Pałacowe Love” – nauki przedmałżeńskie
„Pałacowe Love” – nauki przedmałżeńskie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

"Pałacowe Love" to nowy format Player Original, który emitowany jest również na antenie TTV. Jakie zasady obowiązują w programie? Co daje uczestnikom? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN bohaterowie show: Barbara Cegielna, Karol Wewiór oraz Pan Serce, czyli Maciej Liziniewicz - pastor, ekspert od związków.

Barbara Cegielna i Karol Wewiór - bohaterowie "Pałacowe Love"

Sześć młodych par, które biorą udział w tym kostiumowym programie, na kilka tygodni przeprowadziło się do pałacu w Walewicach. Jedną z nich jest Barbara Cegielna i Karol Wewiór, którzy są razem od 5 lat. W Dzień Dobry TVN podali konkretne powody, dla których zdecydowali się wziąć udział w "Pałacowe Love".

- Oboje mieliśmy taką myśl, by wystąpić w jakimś reality show. Większość z nich opiera się na singlach, a nie parach. Musielibyśmy więc się rozdzielić, a nie chcieliśmy w ten sposób grać, bo burzyłoby się to z naszymi poglądami - powiedział Karol Wewiór. - Chcieliśmy też pracować nad swoją relacją, więc to było świetne posunięcie, by iść do tego programu - dodała Barbara Cegielna.

Jak przyznali rozmówcy, program uratował ich związek. - W codziennym życiu, gdy człowiek biegnie, nie ma czasu, by sobie się przyjrzeć. Tam przez te 21 dni bez telefonów, telewizora, mediów był ten czas, by spojrzeć na siebie - podkreśił uczestnik "Pałacowe Love".

"Pałacowe Love" - jakie obowiązują zasady w programie?

To program osadzony w XIX wieku i rządzi się jego prawami. Uczestnicy żyją tak, jakby cofnęli się o 200 lat. Na miejscu muszą przestrzegać pewnych zasad.

- Są one bardzo proste. Jesteśmy tam kilka tygodni, odcięci od bodźców, elektroniki. Jesteśmy tam po to, by zbudować ze sobą głębsze relacje mechanizmami, które są naturalne dla człowieka, czyli komunikacją. (...) Trzeba więc zacząć patrzeć sobie w oczy, rozmawiać na głębokie tematy, ominąć płyciznę w związkach i w ten sposób zaczynają wychodzić perełki - tłumaczył Maciej Liziniewicz, pastor, ekspert od związków.

Jak dodał, uczestnikom nie nudziło się na miejscu. - Mieli wolny czas. Mogli pójść do klubu gentlemana, pograć w bilard, napić się szampana, a w ciągu dnia były warsztaty, praca w parach - wymieniał Pan Serce.

"Pałacowe Love" - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki show emitowane są w każdy wtorek i środę o 22:00 na antenie TTV. Program dostępny jest również w Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości