Gwiazdy

Jak o formę dba Joanna Jabłczyńska? "Do treningu nie trzeba mnie namawiać"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Zimowy trening z Joanną Jabłczyńską
Zimowy trening z Joanną JabłczyńskąDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Joanna Jabłczyńska kocha sport. Jeśli tylko zobowiązania zawodowe jej na to pozwalają, stara się aktywnie spędzać czas. Jak wyglądają jej treningi? Która dyscyplina sprawia jej najwięcej przyjemności? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Joanna Jabłczyńska o pasji do sportu

Joanna Jabłczyńska kocha sport i stara się regularnie trenować, niezależnie od pogody. - Dla sportowca pogoda jest dobra albo bardzo dobra. Innej po prostu nie ma [...], a potem to już jest rzeczywiście kwestia dobrego ubrania - podkreślała aktorka w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

Jak zaznaczyła, treningi to jej codzienność. - Codzienność, która musi się dostosować do mojego życia prywatnego i zawodowego, więc nie mam takich stałych pór, dni treningowych. Ale na pewno do treningu nie trzeba mnie namawiać. Jak mam tylko wolny czas, a mieszkam w lesie, to od razu uciekam do lasu i trenuję - dodała.

Jak wygląda trening Joanny Jabłczyńskiej?

Aktorka przyznała, że rodzaj treningu zależy przede wszystkim od tego, na co pozwala pogoda i czas. - Zazwyczaj jest to trening biegowy. [...] Staram się też zawsze zrobić trening ogólnorozwojowy, tzn. nie biegnę tak przez cały czas, tylko jak widzę jakąś ławeczkę, przewrócone drzewo to przeskoczę [...] albo poćwiczę triceps czy po prostu ręce - mówiła.

Joanna Jabłczyńska najbardziej lubi jazdę na rowerze. - Zawsze królewskim sportem będzie dla mnie kolarstwo, ale do tego potrzebuję więcej czasu. Uznaję, że na mniej niż 3 godziny nie warto roweru wyciągać - dodała.

Co daje jej aktywność fizyczna? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości