"Na Wspólnej". Czy operacja chorego czworonoga zakończy się sukcesem?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy 3561 odcinku?

"Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej produkcja. Produkcja cieszy się ogromną popularnością i każdego dnia przyciąga przed ekrany miliony widzów. W najnowszym - 3561 - odcinku Arek z doktorem Nalepą zoperowali chorego psa. Czy udało im się uratować czworonoga?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W najnowszym - 3561 - odcinku Arek wspólnie z doktorem Nalepą prowadzą nielegalną operację na sercu psa. Mimo komplikacji operacja zakończy się sukcesem. Lew przez cały czas nie będzie mógł uwierzyć, że wziął udział w tak absurdalnym przedsięwzięciu. Jego podejście całkowicie się zmieni, gdy zobaczy łzy szczęścia w oczach niepełnosprawnej Lilki.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Marek zaprosi przyszłego zięcia do swojej restauracji. Alan stwierdzi, że Zimiński nie potrafi dobrze zarządzać personelem. Tymczasem Ola otrzyma informację z Londynu, że dokumenty, które wysłała, nie dotarły na czas do sądu. Alan będzie bardzo zdenerwowany. Zapłakana Ola oświadczy rodzicom, że muszą natychmiast wrócić do Anglii.

Michał bez konsultacji z Iloną wyśle do Starskiego nową, bardzo zaniżoną ofertę. Zdybicka będzie wściekła, ale okaże się, że potentat budowlany połknie haczyk. Wieczorem Michał otrzyma przypomnienie o badaniu USG. Będzie próbował dodzwonić się do Igi, ale bezskutecznie.

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

"Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godzinie 20.15. W poniedziałek, 23 stycznia, najnowszy - 3561. - odcinek produkcji - wyjątkowo zostanie wyemitowany o godzinie 20.20. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości