"Na Wspólnej". Czy mały Gucio jest ciężko chory?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3570?
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3570?
wideo 2/14

Serial "Na Wspólnej" nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. Każdego dnia przyciąga przed ekrany miliony widzów. W najnowszym, 3570. odcinku Gucio niespodziewanie zacznie gorączkować. Czy to sygnał, że malec jest ciężko chory?

Na Wspólnej. Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W najnowszym, 3570. odcinku serialu "Na Wspólnej" Wójcikowie zażądają wyjaśnień od Gabriela dlaczego ich dziecko ma sińce na całym ciele. Rehabilitant będzie zapewniał, że przyczyną nie mogą być ćwiczenia. Wściekły Paweł wyrzuci Gabriela z domu. Jakiś czas później Gucio zacznie gorączkować. Wezwana na pomoc Ziębowa zadzwoni do Ostrowskiego. Ten zasugeruje, że chłopiec może mieć białaczkę.

Po spowodowaniu wypadku Luśka nie będzie miała odwagi, żeby wrócić do domu Cieleckich i przenocuje u młodych Bergów. Kiedy rano przyjdzie Rafał - zmęczony całonocnym przesłuchaniem - wyzna Bergom, że potrącił wczoraj dziewczynę. Luśka na osobności oznajmi ojcu, że muszą powiedzieć wszystkim prawdę.

Ewa zrozumie, że powinna przestać kłócić się z chorą mamą i zacząć cieszyć się wspólnymi chwilami. Tymczasem Felicja będzie bardzo cierpiała widząc, że Irena woli towarzystwo Ewy. Rozgoryczona, zacznie sobie tłumaczyć, że matczynej miłości nie da się wymazać.

Na wspólnej. Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W środę (8 lutego) wyemitowany zostanie najnowszy - 3570. - odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości