Gwiazdy

Monika Richardson ogłosiła ważną zmianę w życiu. "Muszę to powiedzieć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Monika Richardson

Monika Richardson od kiedy zrezygnowała z pracy w telewizji, całkowicie zmieniła branżę. Postawiła na rozwijanie własnego biznesu, prowadzi szkolenia, a także spełnia się jako konferansjerka. Czy jeszcze kiedyś wróci do dziennikarstwa? Gwiazda postawiła sprawę jasno.

Monika Richardson - kariera

Monika Richardson w połowie lat 90. ubiegłego wieku zaczęła swoją przygodę z telewizją. Pracowała jako dziennikarka i prowadząca wielu programów. Wraz z rozwojem kariery pełniła obowiązki naczelnej znanego miesięcznika, a także miała audycję w radiu. Działalność w mediach przyniosła jej dużą popularność. Jednak po 25 latach postanowiła na dobre pożegnać się z telewizją.

Praca i finanse

Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?
Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

W 2019 roku roku Monika zaczęła rozwijać własny biznes. Ponadto często prowadzi różnego rodzaju eventy, szkolenia, jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Mimo że Richardson od dawna nie zajmuje się dziennikarstwem, to wciąż wiele osób liczyło, że jeszcze wróci do tego zawodu. Gwiazda ostatecznie rozwiała wszelkie wątpliwości.

Monika Richardson o pracy

Monika na swoim profilu na Instagramie oficjalnie poinformowała, że jej dawny zawód to już zamknięty rozdział w jej życiu. Chce iść dalej. - Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką, żadne z tych określeń mnie nie obraża - wyznała Richardson.

Fani gwiazdy życzą jej powodzenia w dalszym rozwoju. - "Super! Witaj nowa przygodo", "Skromna, szczera, otwarta, normalna, piękna, mądra, nowoczesna" , "Uwielbiam panią za dystans i szczerość", "Pięknie Monika. Powodzenia" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości