Gwiazdy

Kasia Wilk i Mezo w piosence, która ma już 17 lat. Nowa aranżacja zachwyci fanów?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Mezo, TABB i Kasia Wilk utworze „Ważne“
Mezo, TABB i Kasia Wilk utworze „Ważne“Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Na scenie Dzień Dobry Wakacje pojawiła się Kasia Wilki, Jacek "Mezo" Mejer wraz z zespołem. Wykonali kultowy utwór "Ważne". Piosenka ma już 17 lat i nadal jest aktualna. Duet wystąpi na scenie Opery Leśnej w trakcie TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022.

Mezo i Kasia Wilk na scenie

Mezo i Kasia Wilk wraz z zespołem, w którego skład wchodzą: Dawid Szmatuła, Karol Godek, Tymoteusz Krajniak wystąpili na scenie Dzień Dobry Wakacje z kultową piosenką "Ważne". Utwór powstał zupełnym przypadkiem aż 17 lat temu. Twórcy spotkali się przy okazji audycji radiowej, którą Mezo prowadził.

To, co artyści zaprezentowali w programie jest przedsmakiem tego, co wydarzy się w trakcie festiwalu w "Sopocie". Utwór został przearanżowany. Nowa wersja jest odważna i mocno gitarowa i koncertowa. To też wynik zmian jakie przeszli w trakcie swojej drogi artystycznej.

Duet wystąpi 16 sierpnia w Operze Leśnej.

Top of the top Sopot Festival

Top of the top Sopot Festival rozpocznie się już 16 sierpnia i potrwa do 19 sierpnia. Na wyjątkowo ważnej dla artystów scenie w Operze Leśnej pojawią się najznamienitsze gwiazdy polskiej muzyki. Czwarty dzień to wieczór komediowy.

16 sierpnia Kasia Wilk i Mezo wystąpią w trakcie koncertu YOU ARE THE CHAMPIONS. To będzie niezwykłe wydarzenie poświęcone opowieści o miłości, przyjaźni, empatii i pomocy potrzebującym. Ich utwór "Ważne" idealnie wpisuje się w ten temat.

Na scenie tego dnia pojawią się także: Kayah, Lady Pank, Mrozu, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch & Mitch, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Mery Spolsky, Smolasty, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs, Teatr Muzyczny w Poznaniu. 

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości