Gwiazdy

Lara Gessler pokazała wnętrze swojego klimatycznego mieszkania. Wyjątkowe dodatki robią wrażenie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram, Vogue.pl
Lara Gessler

Lara Gessler pochwaliła się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej jej mieszkania. Restauratorka pokazała kilka ciekawych kadrów pomieszczeń, w których nie brakuje oryginalnych i często egzotycznych dodatków. Niektóre z nich szczególnie przypadły do gustu jej obserwatorom.

Mieszkanie Lary Gessler

Lara Gessler jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Restauratorka kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, tym razem syna, ale mimo to nie rezygnuje z realizacji swoich zawodowych obowiązków.

Odpicowane mieszkanie

Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi
Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W najnowszym poście na Instagramie Lara podzieliła się z fanami efektem współpracy z "Vogue". 32-latka po raz pierwszy udostępniła tak dokładne zdjęcia aranżacji wnętrz w swoim mieszkaniu. Możemy podziwiać tam m.in. wystrój salonu, kuchni, pokoju dla dziecka, czy sypialni.

Wnętrze mieszkania Lary Gessler - jak wygląda

W mieszkaniu nie brakuje gustownych, egzotycznych dodatków podkreślających charakter pomieszczeń. Uwagę przyciągają niezwykłe rzeźby, obrazy, czy imponująca liczba roślin doniczkowych. Pomieszczenia utrzymane są w jasnych barwach, w większości pokoi przeważa drewniany, dębowy parkiet.

- Dekorowanie mieszkania to dla mnie jedna z większych przyjemności. Odzwierciedla nasz styl życia, upamiętnia podróże, ważne przeżycia i chwile. Świadomie rozciągnęłam to w czasie - opowiada w rozmowie z Vogue.pl. Okazuje się, że niektóre dekoracje mają znaczenie sentymentalne. Nad kanapą wisi obraz z mieszkania mamy, a w pokoju córki stoi stołek, na którym Lara uczyła się gry na pianinie.

Restauratorka podkreśla, że w mieszkaniu nie może zabraknąć ciepłych i przytulnych dywanów. - Kiedy byłam młodsza i często zmieniałam mieszkania, nie potrzebowałam dywanów i uważałam je za zbytek - wyjaśnia. - Teraz z ostatniego miejsca na mojej liście "rzeczy niezbędnych" dywan awansował do pierwszej piątki - zaznacza.

W pokoju dziecięcym możemy dostrzec także tapetę w kwiaty. Jego wystrój jest stonowany, nie zobaczymy tu więc mocnych kolorów. Wrażenie robi też drewniana kuchnia, która jak przystało na restauratorkę, jest pełna produktów i przyborów do gotowania.

- Zrobiliśmy sobie tutaj azyl w koronach drzew i kiedy jesteśmy w Warszawie, staramy się z tego gniazda nie schodzić - zaznacza w Vogue.pl. Mieszkanie przekonało ją estetyką wykończenia, a w szczególności dębowa podłoga. - To się szalenie rzadko zdarza w nowych mieszkaniach pod wynajem - dodaje.

- To mieszkanie to zapis naszego życia. Niegdyś nie byłam fanką urządzania wnętrza naraz. Lubię jak ono dojrzewa sobie i rozkwita w toku naszego wspólnego życia i zmieniających się potrzeb - wyjaśnia na swoim Instagramie. Wystrój zrobił duże wrażenie na obserwatorach Lary.

- "Piękne, niezwykłe i klimatyczne", "Wspaniałe dodatki", "Ciepło, delikatnie i spokojnie", "Ten wazon jest cudowny", "Widzimy tylko skrawek, ale czuć tam ciepło, dom i radość" - czytamy w komentarzach. Post skomentowała także mama Lary, Magda Gessler. - Moja malutka kochana mamusia Laruś - napisała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram, Vogue.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości