Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć ich drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Obawy Rodziny Królewskiej po wywiadzie Meghan i Księcia Harrego
Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka. Podczas głośnego wywiadu z Oprah Winfrey para podzieliła się się radosną nowiną i zdradziła płeć dziecka. Mały Archie będzie miał braciszka czy siostrzyczkę?

Meghan Markle i Książę Harry zdradzili płeć drugiego dziecka

Para pobrała się w 2018 r. Rok później urodził im się synek, Archie, z którym mieszkają w Kalifornii. Na początku 2000 r. Meghan i Harry zdecydowali się bowiem odciąć od brytyjskiej monarchii i rozpocząć nowe życie. W tegoroczne Walentynki ogłosili, że spodziewają się kolejnego potomka. Pociecha ma przyjść na świat latem. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para zdradziła płeć dziecka. Będzie dziewczynka.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni. Za każde dziecko, jedno czy dwoje. Wszystko to jest niesamowite. Ale mieć chłopca i dziewczynkę... O co więcej można prosić? Mamy pełna rodzinę, nasza czwórka i nasze 2 psy - powiedział Harry w wywiadzie. Nie tylko nowina o nowym potomku wzbudziła silne emocje. Nie zabrakło innych niespodzianek.

Głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i Księciem Harry'm

Nagranie z rozmowy zostało wyemitowane przez amerykańską stację CBS 7 marca, o czym informowaliśmy w tym artykule. - Królowa Elżbieta II nie dostała żadnej przedemisyjnej kopii wywiadu, więc jest tak naprawdę w takiej samej sytuacji, co my - wyjaśniła w Dzień Dobry TVN Anna Senkara. W Wielkiej Brytanii i w Polsce wywiad będzie transmitowany dzisiaj, 8 marca. W kraju nad Wisłą będzie go można obejrzeć na antenie TVN24, o 20:30. Jak donoszą media zza oceanu, para postawiła na szczerość. Ujawniła też wiele wątków, które nie stawiają brytyjskiej rodziny królewskiej w zbyt dobrym świetle. Jak wyznała Meghan, przed przyjściem na świat Archiego (ur. 2019 r.) były rozmowy odnośnie tego, "jak ciemna może być jego skóra". Dowiedziała się wówczas, że dziecko nie otrzyma tytułu królewskiego ani specjalnej ochrony, która przysługuje członkom monarchii.

Więcej na temat odejścia Meghan i Harry'ego od rodziny królewskiej dowiesz się z wywiadu transmitowanego na antenie TVN24. Kanał możesz oglądać w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: Obawy Rodziny Królewskiej po wywiadzie Meghan i Księcia Harrego

Zobacz też:

Książę Harry w zaskakującym wywiadzie o życiu w Wielkiej Brytanii. "Przypłaciłem to zdrowiem psychicznym"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w intymnym wywiadzie. "Chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam"

Rafał Collins o rodzinie i byciu ojcem: "Nie oddałbym tego za żadne pieniądze, za żadne skarby świata"

Autor: Ola Lipecka

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?