Gwiazdy

"Ona jest po prostu odpałowcem totalnym, takim, jak ja". Mateusz "Big Boy" Borkowski pokazał partnerkę

Gwiazdy

Mateusz "Big Boy" Borkowski

Mateusz Borkowski - znany jako "Big Boy" z "Gogglebox. Przed telewizorem" - zaskoczył fanów. Ulubieniec widzów opublikował bowiem zdjęcie z dziewczyną. - Nareszcie znalazłeś miłość - czytamy w komentarzach.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o swojej partnerce

Mateusz Borkowski szerszej publiczności dał się poznać za sprawą udziału w formatach TTV takich jak: "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "99 - Gra o wszystko". Mężczyzna szybko doczekał się pokaźnego grona fanów, którzy na bieżąco śledzą jego życie prywatne.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Kilka miesięcy temu "Big Boy" otworzył się również na temat swoich uczuć. W rozmowie z Darią Pacańską, dziennikarką dziendobry.tvn.pl opowiedział o swojej partnerce.

- Po tylu latach, po tylu wpadkach poznałem takiego samego patusa jak ja. Ja się nie wstydzę tego słowa, bo z jednej strony patrzysz na Kingę i ona jest piękną, inteligentną kobietą, a z drugiej strony ona pokazuje ci filmik taki z czeluści Internetu, że ci łzy lecą. I się zastanawiasz, taka ładna dziewczyna i w ogóle, powinna być "ąę", a ona jest po prostu odpałowcem totalnym, takim, jak ja - mówił.

"Big Boy" zapozował z dziewczyną

Do tej pory na próżno jednak było szukać wspólnych zdjęć pary. Natomiast przy okazji nagrań do programu "99 gra o wszystko" ulubieniec widzów postanowił pokazać światu ukochaną Kingę.

One love. My love

W komentarzach od razu posypały się komplementy, na które autor postu skrupulatnie odpowiada.

- A tyle było gadania... że kobiety złe, niedobre, że lecą tylko na kasę... i pyk po chłopie - zażartowała jedna z internautek. - Dokładnie tak - odpisał Mateusz Borkowski. - Nareszcie znalazłeś miłość - zuważyła kolejna. - No tak - zadeklarował "Big Boy". -  Panie, pomimo tego, że tak "jeździsz" po kobietach w programie, to i tak lubię cię słuchać, a tu proszę kobietka w twoim życiu - podkreślił użytkownik Instagrama. - Dziękuję. Tym bardziej bardzo mi miło - przyznał mężczyzna.

Matesz "Big Boy" Borkowski
Matesz "Big Boy" Borkowski Matesz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox" o dziewczynie, planowaniu małżeństwa Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości