Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN o swojej nowej roli: "W naszym programie jest miejsce dla każdego"

„Miasto kobiet” Marzeny Rogalskiej
Program "Miasto Kobiet" wraca na antenę, a jedną z jego prowadzących będzie Marzena Rogalska, która po latach przerwy ponownie stanie się twarzą TVN Style. O swojej nowej roli i o tym, jak zmieni się "Miasto Kobiet", opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Marzena Rogalska wraca do "Miasta Kobiet" w TVN Style

"Miasto Kobiet" to program, który przez blisko 11 lat był obecny na antenie TVN Style. Prowadzące tego talk show poruszały ważne i nierzadko bulwersujące dla kobiet kwestie. Dzięki nim rozpoczęły się w Polsce dyskusje na kontrowersyjne acz istotne tematy, dotykające ogromnej części polskiego społeczeństwa.

Teraz "Miasto Kobiet" wraca w nowej odsłonie. Program prowadzony będzie przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń i sytuacją życiową. Co tydzień spotkają się, aby porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało.

Jedną z prowadzących będzie Marzena Rogalska, którą widzieliśmy już w tej roli w latach 2004–2008. – Co się zmieniło? Jestem 20 lat starsza. Jestem na Instagramie, którego kiedyś jeszcze nie było. To jest miejsce spotkań fantastycznych kobiet. Daje nam dostęp do prawdziwych historii i z tego chcemy czerpać – podkreśla dziennikarka i dodaje, że "Miasto Kobiet" będzie "wiarygodne i kobiety to poczują" . - Da im przestrzeń do wypowiedzi na trudne, ważne, bliskie dla nich tematy, szanując ich potrzeby i akceptując niedoskonałości – zaznacza.

Nowe "Miasto Kobiet" w TVN Style

- W "Mieście Kobiet" chcemy skupić się na tym, czym żyją kobiety i wzajemnie się inspirować. W programie zobaczycie również znane twarze, ale damy im przestrzeń i czas na to, żeby w pogłębionej dyskusji poznać je lepiej – zauważa Marzena Rogalska, mówiąc o nowej formule znanego już widzom TVN Style talk show.

Ten program to jest spotkanie trzech kobiet, które mają różne doświadczenia. Nie będziemy przepytywać gości, tylko wraz z nimi dzielić się nimi. (…) Nie chcemy nikogo pouczać, nie chcemy pokazywać jednego, "słusznego" punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie chcemy oceniać, chcemy z dystansem podejść do życia i problemów. Będziemy mówiły o swoich osobistych doświadczeniach, często będziemy miały odmienne zdanie, ale co najważniejsze – chcemy tymi dyskusjami inspirować nasze widzki

- podkreśla Rogalska.

W nowym "Mieście Kobiet" ważnym elementem będzie interaktywność. - Będziemy dostępne dla was w sieci. Możecie do nas pisać i dzielić się swoimi historiami – zachęca dziennikarka, zwracając się do widzów.

Marzena Rogalska – kariera

Pracę jako dziennikarka rozpoczynała w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej w 1995 roku. Tam prowadziła magazyn filmowy. W 1997 roku zaczęła pracę w radiu RMF FM. Po pięciu latach przeszła do Radia Kolor, dla którego prowadziła audycję Zagraj swojej Marzenie, następnie do Antyradia, a później Radia Złote Przeboje. W latach 2004–2008 była gospodynią talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style. Później związała się z Telewizją Polską.

W 2016 roku ukazała się debiutancka powieść Marzeny Rogalskiej pt. "Wyprzedaż snów". Jej kontynuacje – "Gra w kolory" i "Druga miłość" – zostały wydane w 2018 roku.

"Miasto Kobiet" – kiedy premiera nowych odcinków?

Premiera nowego "Miasta Kobiet" zaplanowana jest na 4 września na antenie głównej TVN . Od 5 września o godz. 12:30 program będzie można oglądać na TVN Style.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości