List, w którym Marlon Brando zrywa z dziewczyną, trafił na aukcję. Jak brzmiały przeprosiny?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
TVN24.pl
Marlon Brando

Marlon Brando był nie tylko legendą Hollywood, ale i łamaczem kobiecych serc. Na aukcję w Bostonie niedawno trafił miłosny list, za pośrednictwem którego gwiazdor zerwał ze swoją ówczesną dziewczyną. Jaka była miłosna historia 20-letniego Marlona Brando i Solange Podell?

List Marlona Brando sprzedany na aukcji

Marlon Brando to jeden z największych gwiazdorów starego Hollywood. Wszelkie pamiątki związane z aktorem, który zmarł w 2004 roku, są niezwykle cenne dla jego fanów. Niedawno do domu aukcyjnego RR Auction w Bostonie trafił list, w którym zrywa ze swoją dziewczyną. Jak podało TVN24, cenna pamiątka została sprzedana za 8 tysięcy dolarów. Papierowa wiadomość pozbawiona jakiejkolwiek daty została napisana ołówkiem, składała się z aż 3 stron i prawdopodobnie wysłano ją pod koniec lat 40. W liście nie brakuje błędów ortograficznych, jednak cała wiadomość została napisana w uprzejmy, przepraszający sposób.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Abyś nie pomyślała, że jestem kompletnym chamem, piszę do Ciebie ten list, aby wyjaśnić, że z powodu nieobliczalnego, lekkomyślnego, nieodpowiedzialnego temperamentu nie chcę upokarzać i poniżać Twoich uczuć, spotykając się z Tobą tylko w dogodnym dla mnie momencie – stwierdził w liście Marlon Brando.

W dalszej części wiadomości zrzuca winę na swoją niedojrzałość i prosi partnerkę o przekazanie przeprosin również jej matce.

- Moje intuicje były bezbłędne, ale moje emocje, niestety, niestabilne. Będę Cię wspominał z sympatią, szacunkiem i uznaniem. Kiedy spotkamy się we Francji (być może w październiku), ufam, że moje zachowanie będzie nieco bardziej dorosłe - tłumaczył się w aktor.

Solange Podell - młodzieńcza miłość Marlona Brando

Ex ukochaną Marlona by Solange Podell, tancerka kabaretowa i aktorka. Jako młoda dziewczyna przeniosła się z Paryża do Hollywood, by rozwinąć swoją karierę. Wschodzącą gwiazdę Marlona Brando poznała, gdy zaprowadzono ją za broadwayowskie kulisy spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem", gdzie aktor wcielał się w Stanleya Kowalskiego.

Choć połączyło ich gorące uczucie, to rozdzieliły ambicje. Młody aktor szybko zaczął dostawać filmowe propozycje, dwukrotnie zdobył Oscara, zaś Podell postanowiła zająć się fotografią. Ich drogi się rozeszły.

Więcej na ten temat na stronie TVN24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Archive Photos / Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości