Gwiazdy

Colin Farrell dostał pierwszą nominację do Oscara. Kibicuje mu Alicja Bachleda-Curuś

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka

24 stycznia Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła kandydatów do Oscarów. Jednym z aktorów, który ma szansę na zdobycie prestiżowej statuetki jest Colin Farrell. To pierwsza nominacja w jego karierze. Była ukochana aktora Alicja Bachleda Curuś wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać, jak mu kibicuje.

Colin Farrell z nominacją do Oscara

Colin Farrell pierwszy raz w swojej karierze został nominowany do Oscara. O statuetkę zawalczy w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy". Akademia Filmowa doceniła kreację Farrella w filmie "Duchy Inisherin". W sieci nie zabrakło zasłużonych gratulacji - w tym od byłej partnerki Colina - Alicji Balchedy-Curuś.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Aktorka wrzuciła na swój Instagramowy profil fragment gali, na której oficjalnie ogłoszono tych, którzy w tym roku będą walczyć o Oscara. Na nagraniu słychać fragment kultowej melodii "Hollywood Gala", co więcej - gdy na ekranie pojawia się nazwisko Farrella, Alicja wydała z siebie cichy pisk świadczący o ekscytacji.

Colin Farrell i Alicja Balchleda-Curuś

Farrell i Bachleda-Curuś poznali się na planie filmowym w 2008 roku. Para szybko zapałała do siebie uczuciem, którego owocem jest syn Henry Tadeusz. Niestety związek aktorów nie trwał zbyt długo, rozstali się w 2010 roku.

Zarówno Colin jak i Alicja chronią swoją prywatność. Media rozpisywały się jednak na temat tego, że między byłymi partnerami relacje nie układają się najlepiej. Reakcja Bachledy-Curuś na nominację do Oscara świadczyć może jednak o tym, że między tą dwójką wcale nie jest tak źle.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Christopher Polk/NBC/Getty

Pozostałe wiadomości