Gwiazdy

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego. Czy zamierza wziąć rozwód z mężem?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Marianna Schreiber wydaje książkę

Marianna Schreiber, czyli żona polityka Łukasza Schreibera, gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z "królem TVN-u" opowiedziała o swojej relacji z mężem, o co walczy i czego jej brakuje. - Byłam buntowniczą dziewczyną, zanim wyszłam za mąż- podkreśliła.

Marianna Schreiber w programie Kuby Wojewódzkiego

Po udziale w "Top Model 10" Marianna Schreiber nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jej postać i historia zainteresowały samego "króla TVN-u", który postanowił zaprosić ją do dyskusji. W programie żona polityka opowiedziała, jak wygląda jej obecne życie.

- Chciałbym, żeby ludzie zobaczyli, że to nie jest takie kolorowe. To wszystko nie jest takie piękne jak się wydaje. Myślą, że to bardzo wygodne życie, miejsce, w którym wszystko się należy, wszystko się ma, nic nie trzeba robić i z niczym się zmagać. To jest przykre. Chciałabym pokazać, że to zupełnie przeczy temu, co jest naprawdę – mówiła.

I dodała, że na niektórych żonach polityków "ciążą naciski społeczne". Natomiast ona zamierza to zmienić. - Chcę, żeby żony osób publicznych mogły realizować swoje pasje, marzenia. Nie tylko wtedy, gdy to odpowiada światopoglądowi małżonka - podkreśliła.

Marianna Schreiber o swoim mężu Łukaszu Schreiberze

Marianna Schreiber przyznała, że od dłuższego czasu próbuje wyjaśnić mężowi, czego oczekuje. Niestety wciąż przegrywa z jego pierwszą miłością, czyli polityką. Na pytanie Kuby Wojewódzkiego, czy zamierza wziąć rozwód, odpowiedziała:

Zamiaru takiego nie mam. Czekam cierpliwe, aż mój mąż wykaże się tą 100 proc. miłością, która pozwoliłaby mu mnie zaakceptować na 100 proc.

Marianna Schreiber wspomniała też, że swojego męża poznała, gdy prowadził antykwariat. Nie przypuszczała, że jej życie będzie związane z polityką.

- Byłam buntowniczą dziewczyną, zanim wyszłam za mąż. Sprzeciwiałam się wszystkiemu, robiłam na przekór i czułam się z tym dobrze. To było moje ja. Ja te wszystkie swoje cechy stłamsiłam na rzecz bycia żoną, bycia w miejscu, które mnie zaskoczyło. W ogóle nie interesowałam się polityką, kiedy poznałam swojego męża – powiedziała i dodała, że mąż nie pytał jej o zdanie.

Kuba Wojewódzki – gdzie oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o 22.30 albo na platformie Player.pl. Dodatkowo na Playerze dostępne są także materiały, które nie znalazły się w odcinku, czyli "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy"

Zobacz też:

Zobacz wideo: 15 lat programu Kuby Wojewódzki w TVN!

15 lat programu Kuby Wojewódzkiego w TVN! Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości