Gwiazdy

Margaret wyszła kiedyś na czerwony dywan w kołdrze. Które swoje stylizacje wspomina najlepiej?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Mateusz Hładki
Historia jak z żurnala - Margaret
Historia jak z żurnala - MargaretDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Margaret kocha ekstrawagancję. W modzie fascynuje ją wszystko to, co oryginalne. Wokalistka łączy z założenia niepasujące do siebie kolory, faktury oraz nietuzinkowe fasony. I choć swój wyjątkowy styl zdążyła zaprezentować opinii publicznej już wiele lat temu, dopiero dziś w cyklu Dzień Dobry TVN "Historia jak z żurnala" z przymrużeniem oka komentuje te najbardziej kontrowersyjne kreacje. - Tu jest era, kiedy uwielbiałam chodzić w piżamach - żartuje gwiazda.

"Historia jak z żurnala". Inspiracje Margaret modą nocną

Małgorzata Jamroży, znana szerszej publiczności jako Margaret, jest z wykształcenia projektantką mody. Wokalistka ukończyła policealną Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Nic więc dziwnego, że do tworzenia swoich niepowtarzalnych kreacji na czerwone dywany i branżowe imprezy wykorzystuje wyuczony fach przyprawiony nutą artystycznego zmysłu.

Gwiazda słynie z tego, że posługuje się w stylizacjach materiałami i przedmiotami, które w teorii nie mają nic wspólnego z wieczorową modą. Tak było w przypadku trenu sukni uformowanego z kołdry.

- To jest stylizacja, która była specjalnie dla mnie szyta. To, co się dzieje tutaj z tyłu, to jest kołdra. Pikowana kołdra, którą ja w sumie mam do dzisiaj u siebie w domu. Jak przyjeżdżają goście i już nie ma, czym ich przykryć, to ja wtedy wyciągam swoją kołdrę. (...) Naprawdę super trzyma ciepło, jest bardzo wygodna, bardzo ją lubię - wyznaje przed kamerami Margaret.

W cyklu Mateusza Hładkiego "Historie jak z żurnala" celebrytka nie mogła nie cofnąć się pamięcią również do swoich wieczorowych stylizacji, które przypominały strój przeznaczony do spania.

- Tu jest era, kiedy uwielbiałam chodzić w piżamach. Prawdopodobnie bardzo mało wtedy spałam i szybciej mi było wstać od razu w piżamie. Ta jest taka bardziej wyjściowa, ale też chodziłam w takich puchatych piżamach z Myszką Miki albo w krowy. Bardzo miło wspominam ten okres - zaznacza z uśmiechem piosenkarka.

Margaret ocenia własne stylizacje. Którą lubi najbardziej?

Drastyczna zmiana koloru włosów Margaret zbiegła się z odświeżeniem całego image'u wokalistki. Kilka miesięcy temu gwiazda zaprezentowała się na festiwalu w Sopocie w dobranym do czerwonego odcienia czupryny gorsecie. Podczas przygotowań do wyjścia na scenę nie obyło się bez niespodzianek.

- Zadzwoniła do mnie moja stylistka Linda, żebym się zmierzyła, bo chciałyśmy taki specjalny gorset uszyć. (...) A ja, przez to, że buduję dom, nie miałam takiej miarki krawieckiej, tylko taką budowlaną, metalową. I się zmierzyłam tą miarką budowlaną, a później na przymiarkach okazało się, że to jest strasznie duże. Musieliśmy to skracać, więc trochę narobiłam problemów - wspomina Jamroży.

Margaret świetnie czuje się również w nieco bardziej eleganckich odsłonach. Na tegorocznym Party Fashion Night została muzą duetu projektantów MMC i pozowała przed fotoreporterami w przezroczystej, uszytej z cekinów sukni.

- To jest ostatnia stylizacja, moja ulubiona. (...) Tuż przed samym wyjściem zdecydowaliśmy, że to jest ta sukienka. Nie obyło się bez jakichś małych aferek, bo okazało się, że ona jest za długa, więc trzeba było ją podcinać. Później się okazało, że jeszcze coś tam wychodzi, wystaje, więc jeszcze Ilona [projektantka - przyp. red.] na mnie ręcznie zszywała cekiny - opowiada w Dzień Dobry TVN piosenkarka.

Jak wyglądała kreacja Margaret inspirowana stylizacjami Britney Spears i Justina Timberlake'a? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo. Polska gwiazda do stworzenia spódnicy wykorzystała około 10 par spodni.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości