Gwiazdy

Margaret chwali się tatuażami w bikini. Pod zdjęciem same zachwyty. "Mniami"

Gwiazdy

Margaret w Dzień Dobry TVN

Margaret przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Jej najnowszy album wyraźnie różni się od poprzednich. Po nagraniu płyty gwiazda wypoczywa za oceanem.

Margaret ma za sobą bardzo pracowity czas. Gwiazda przez wiele miesięcy nagrywała album utrzymany w rapowych brzmieniach. Krążek został wydany na początku tego roku i spotkał się z przychylnymi opiniami fanów oraz dziennikarzy muzycznych. Po premierze płyty Margaret wybrała się na w pełni zasłużone wakacje.

Wakacyjna Margaret pozdrawia z plaży

Wokalistka od kilku dni wypoczywa zagranicą. Podobnie jak wiele polskich gwiazd zdecydowała się na Meksyk. Podczas wakacyjnych wojaży towarzyszy jej ukochany - Piotr Kozieradzki, znany też jako Kacezet. Przypomnijmy, że na początku 2020 roku zakochani pobrali się podczas szamańskiego obrzędu. Na instagramowym profilu Margaret pojawiła się już pierwsza fotorelacja z wyjazdu do Meksyku.

Na kilku zdjęciach gwiazda pozuje w czerwonym bikini. Uwagę zwraca nie tylko jej smukła sylwetka, ale również liczne tatuaże. Niektóre z nich nawiązują do największej pasji Margaret, czyli muzyki.

Margaret czyta w podróży

Artystka nie zapomniała o wzięciu książki na wakacje. Wybór padł na "Wezwanie do miłości" autorstwa Anthony'ego De Mello. To jedna z pozycji obowiązkowych dla wszystkich osób zainteresowanych medytacją. Taka lektura nie powinna dziwić, w końcu Margaret otwarcie mówi o tym, że duchowość odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

W komentarzach pod wpisem wokalistki zaroiło się od komplementów i zachwytów. Większość internautów jest pod wrażeniem jej sylwetki. O miłe słowa pokusiły się również znane koleżanki Margaret.

- Mniami - napisała Natalia Szroeder.

- Zrobiło mi się gorąco - dodała od siebie Ola Kot.

Margaret i jej mężowi życzymy udanych wakacji.

Zobacz wideo: Gdzie Margaret odnalazła spokój? Wokalistka o swojej przemianie

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości