Gwiazdy

Maja Hyży poruszyła temat karmienia piersią. "I to jest bardzo ważne: wspieram i nie oceniam"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
Instagram
Maja Hyży

Maja Hyży jest dumną mamą czwórki dzieci. Artystka chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego, dlatego na jej instagramowym profilu nie brakuje postów związanych z rodzicielstwem. Tym razem piosenkarka pochyliła się nad tematem karmienia piersią.

Maja Hyży o karmieniu piersią

Maja Hyży stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Nic w tym dziwnego, utalentowana artystka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z rolą mamy i chętnie opowiada o swoich doświadczeniach w sieci. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych post nawiązujący do Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią.

W lipcu br. piosenkarka powitała na świecie czwartą pociechę. Emocje związane z narodzinami małej Zosi znalazły swoje odzwierciedlenie w rozległym wpisie.

- Otrzymałam dar karmienia piersią. Czuję się wyjątkowo, bo daję mojemu dziecku co najlepsze. Ale wiesz co? Ty też jesteś wyjątkowa, bo dajesz całe swoje serce, całą swoją uwagę swojemu dziecku, by czuło się również dobrze, jak te, które mogą poczuć mleko płynące z piersi matki. Nigdy nie oceniałam i nie oceniam Matki, która nie chce lub nie może karmić piersią. Stawiam się na równi z Nimi, bo każda Matka kocha swoje dziecko najmocniej na świecie, bez względu na to, jaką decyzję podejmie lub do jakiej jest zmuszona - napisała gwiazda pod zdjęciem, na którym zapozowała z córką.

Maja Hyży inspiruje młodych rodziców

Szczery post nie pozostał obojętny internautom. Wyznanie Mai Hyży zapoczątkowało dyskusję na temat ważnego etapu w życiu malucha i jego mamy. Głos w sprawie karmienia piersią zabrały przede wszystkim panie, ale nie zabrakło też pozytywnych komentarzy pisanych przez mężczyzn.

- "Najpiękniejsze uczucie", "I to jest bardzo ważne: wspieram i nie oceniam", "Piękne słowa. Ja walczyłam o to, nie było łatwo, ale się udało", "Bardzo mądre słowa Maju. Jesteś wspaniałą mamą i wspaniałym człowiekiem" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości