Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk zachwyca figurą. Jej nowe zdjęcie skomentowała Ewa Minge. "Jest moc"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk regularnie publikuje w sieci zdjęcia, które budzą podziw tysięcy internautów. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami kadrem w letnim klimacie, dlatego stanęła przed obiektywem aparatu w bikini i klasycznych jeansowych szortach. Nienaganna sylwetka młodej mamy wywołała prawdziwą lawinę komentarzy.

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu w bikini i szortach

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Co więcej, obok publikowanych przez nią postów trudno jest przejść obojętnie. Najlepszym tego dowodem jest fotografia, na której aktorka zaprezentowała perfekcyjną sylwetkę. Artystka zapozowała w jeansowych szortach i kostiumie kąpielowym, szeroko uśmiechając się do kamery. Wyjątkowe zdjęcie zrobił jej partner.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- W obiektywie tatusia - napisała gwiazda w poście, który natychmiast zwrócił uwagę użytkowników Instagrama.

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła internautów idealną figurą

Letnia stylizacja, w której zapozowała aktorka, wyraźnie przypadła do gustu internautom. Udowadnia to liczba pozytywnych komentarzy, które znalazły swoje miejsce pod postem. Uwagę obserwatorów przykuł jednak nie tylko strój Agnieszki Włodarczyk, ale także jej nienaganna figura.

- "Pięknie wyglądasz", "Super ciało", "Pięknie Pani wygląda, zdjęcie zrobione z miłością", "Śliczna i naturalna jak zawsze", "Wyglądasz pięknie! Macierzyństwo Ci służy, "Oby każda kobieta wyglądała tak w obiektywie swojego mężczyzny", "Zazdroszczę warunków fizycznych' - pisali fani, a w ich ślady poszli reprezentanci polskiego show-biznesu. Zachwyt na wyglądem aktorki wyraziła między innymi Ewa Minge.

- Jest moc - oceniła uznana projektantka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości