Gwiazdy

Maja Bohosiewicz w intymnej sytuacji z mężem. Zdjęcie robi furorę w sieci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Maja Bohosiewicz i jej mąż Tomasz Kwaśniewski pochwalili się w sieci wyjątkowo intymną chwilą. Podczas jazdy windą aktorka złapała męża za pośladki. Co więcej, zrobiła zdjęcie i wrzuciła je do sieci. - Uwielbiam twoje poczucie humoru - napisała jedna z fanek.

Maja Bohosiewicz z mężem

Gwiazda spędza romantyczny weekend w towarzystwie swojego męża. Para w obliczu obostrzeń kilka dni temu ogłosiła w sieci, że szuka miejsca do zatrzymania na kilka dni.

- Hotel na randkę w Polsce poszukiwany! Tzn. na wyjazd służbowy! Bo to ze wspólnikiem spółki jawnej jadę - pisała wówczas Maja. Okazuje się, że poszukiwania skończyły się powodzeniem. Para opublikowała wymowne zdjęcie.

- Spotkanie zarządu uważam za zamknięte i stosunkowo udane. Dziękuję wszystkim członkom za obecność, za analizę wdrożonej wcześniej strategii. Ewidentne obrany kierunek rozwoju został skrojony na miarę potrzeb. Firma Bohosiewicz Kwaśniewski - wciąż stabilna - napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Fotka bardzo szybko zyskała na popularności. Internauci nie szczędzili komentarzy.

  • No najlepsze! Spotkanie stosunkowo udane zapewne. Widać na załączonym obrazku.
  • Uwielbiam twoje poczucie humoru! I zazdroszczę takiego spotkania zarządu. Ja z moim mężem jeszcze długo będziemy musieli czekać na wyjazdową randkę - tfu- spotkanie biznesowe. Na razie nasz "efekt wdrożonej wcześniej strategii rozwoju" ma 16 miesięcy i jest nierozłącznym elementem każdego dnia.
  • Ja tu widzę czarno na białym molestowanie w miejscu pracy.

Maja Bohosiewicz: historia małżeństwa

Maja Bohosiewicz od kilku lat żyje w szczęśliwym związku z Tomaszem Kwaśniewskim. Choć wspólnie wychowują dwójkę dzieci (4-letniego Zacharego i 3-letnią córkę Leonię), przez długi czas nie decydowali się na sformalizowanie relacji. Zdarzyło się to dopiero 3 lata temu. Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski pobrali się 31 grudnia 2018 r.

Mąż aktorki unika mediów jak ognia i nie pojawia się z nią na branżowych imprezach. Sama Maja również nie ujawnia szczegółów z jego życia. O Tomaszu Kwaśniewskim wiadomo wyłącznie tyle, że jest biznesmenem.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości