Gwiazdy

Syn daje siłę Magdalenie Stępień. "Wszystko, co wcześniej wydawało się nie do przejścia, przy nim jest możliwe"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Magdalena Stępień

Od chwili, gdy na świecie pojawił się jej syn, życie Magdaleny Stępień diametralnie się zmieniło. Po trudnym rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem modelka stanęła na nogi. Właśnie wróciła z kilkutygodniowej podróży, w której towarzyszył jej najlepszy i niezastąpiony kompan.

Magdalena Stępień o roli mamy

Magdalena Stępień zdobyła popularność za sprawą udziału w 5. edycji programu "Top Model". Rozgłos w mediach przyniósł jej również związek ze znanym piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, z którym zaczęła się spotykać w 2020 roku. W ich relacji pojawiały się poważne kryzysy, mimo to starali się przezwyciężyć przeciwności losu. Ostatecznie, w czerwcu tego roku, tuż przed narodzinami ich dziecka ogłosili, że nie są już parą.

Magda zdecydowała, że będzie samodzielnie wychowywać swojego synka Oliwiera. Czas połogu, kiedy nie mogła liczyć na wsparcie byłego partnera, był dla niej niezwykle przykry. Dlatego, aby odreagować stres związany z rozstaniem i trudnym porodem, modelka wybrała się z maluchem w zagraniczną podróż. Po kilku tygodniach odpoczynku wróciła do Polski. Na swoim profilu na Instagramie wyznała, że mając przy sobie tak cudownego synka, nic nie jest jej straszne.

- Ponad 3 tygodnie przepełnione tylko pozytywną energią, spokojem oraz planowaniem... Teraz nadszedł czas na powrót do domu, lecz nie na długo, bo dla nas lato się jeszcze nie kończy. Wkrótce ponownie wylatujemy. Mam u swojego boku cudownego kompana do podróży i życia. Oliwier to niesamowite dziecko, które daje mi wielką siłę. Wszystko, co wcześniej wydawało się nie do przejścia, przy nim jest możliwe. Czuje się niesamowitą szczęściarą, bo otrzymałam bezcenny dar od Boga, za który jestem bardzo wdzięczna - napisała pod zdjęciem z walizkami.

Magdalena Stępień - plany na przyszłość

Niedawno Magda w rozmowie z reporterem dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim zdradziła, jakie ma plany. Nie wiąże już swojej kariery z modelingiem. Znalazła inny pomysł na siebie.

- Chcę wykorzystać Instagram i skorzystać z ludzi, którzy są mi życzliwi i mnie wspierają. Chciałabym stworzyć markę odzieżową. Najpierw pójdę do "normalnej" pracy, chcę zaoszczędzić trochę pieniędzy i pójść w ten świat mody - powiedziała nam młoda mama.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna
Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości