Gwiazdy

Co Magda Schejbal pamięta z "Kryminalnych"? Quiz z okazji 18-lecia kultowego serialu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Co Magda Schejbal pamięta z kultowego serialu „Kryminalni”?
Co Magda Schejbal pamięta z kultowego serialu „Kryminalni”? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6
Dzień Dobry TVNCo Magda Schejbal pamięta z kultowego serialu „Kryminalni”?

Magda Schejbal była jedną z największych gwiazd serialu "Kryminalni". Powstało aż osiem serii tej produkcji, a każda z nich cieszyła się ogromną popularnością i kilkumilionową oglądalnością. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej. Mateusz Hładki sprawdził w Dzień Dobry TVN, co aktorka pamięta z tamtych czasów.

Magda Schejbal o serialu "Kryminalni"

Serial "Kryminalni" był emitowany na antenie TVN od 18 września 2004 do 24 maja 2008 roku. Przez te lata gromadził przed telewizorami miliony widzów. Choć od zakończenia emisji minęło 13 lat, aktorka z sentymentem wspomina tamte czasy. Nasz reporter Mateusz Hładki zorganizował dla gwiazdy quiz, by sprawdzić, ile pamięta.

W "Kryminalnych" rolę przestępców grali znani aktorzy. W każdym odcinku ktoś inny. Nie inaczej było w przypadku Antoniego Pawlickiego. Jakie przestępstwo popełnił jego bohater?

- Paradoksalnie lepiej pamiętam kobiece role i wszystkie koleżanki, z którymi grałam i które zaczynały ze mną swoją karierę - przyznała aktorka.

"Kryminalni". Magda Schejbal o Tomaszu Karolaku

W "Kryminalnych" grał także Tomasz Karolak. Jak nazywał się grany przez niego policjant?

- To był jeden z jego pierwszy seriali, w których grał. To bardzo łatwe. Miał na imię Szczepan, a nazywał się Żałoda - odparła Magda Schejbal.

- Mieliśmy z Tomkiem taki zwyczaj, że z upodobaniem zmienialiśmy scenariusz. On mnie nauczył odwagi w improwizowaniu. A byłam świeżakiem, tuż po szkole albo ją kończyłam. Tomek był jednym z tych aktorów, którzy mnie ośmielili, żeby bawić się tą postacią - opowiadała aktorka.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości