Gwiazdy

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Fanka: "Jakbym Larę widziała"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Magda Gessler jest nazywana kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Zachwyca barwnymi, wzorzystymi kreacjami, a jej znakiem rozpoznawczym są bujne blond loki. Jednak znana restauratorka nie zawsze tak wyglądała. Pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat, a fani porównują ją do jej córki Lary.

Magda Gessler wspomina dawne czasy

Gessler od ponad 10 lat przemierza Polskę i zmienia oblicza restauracji. Dzięki temu jej program "Kuchenne rewolucje" zdobył wielką popularność, a sama prowadząca - rzesze fanów. Internauci chętnie śledzą kulisy jej życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda często publikuje na Instagramie swoje pamiątkowe fotografie i wraca wspomnieniami do przeszłości.

Tym razem opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym wyglądała nieco inaczej niż dziś. Bez burzy loków i kolorowych strojów bardzo przypomina swoją córkę Larę.

- Jabłka, ukochane jabłka… kadr z reklamy telefonii komórkowej - napisała Magda.

Lara Gessler podobna do mamy

Bez wątpienia mama i córka mają wiele cech wspólnych. I choć na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak dwie krople wody, to okazuje się, że Magda Gessler przed laty wyglądała niemalże tak, jak jej córka obecnie. Obserwatorzy restauratorki zachwycają się fotografią.

- "Przepiękne zdjęcie", "O jejku, jakbym Larę widziała", "Cała Lara", "Jabłka piękne i pewnie pyszne, ale Madzia jaka młoda", "Klasa i styl", "Lara jest do pani łudząco podobna. Widać, po kim odziedziczyła urodę" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Magda Gessler i jej przepis na sukces
Magda Gessler i jej przepis na sukces

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości