Piękna fotografia Magdy Gessler. Kryje się za nią bardzo smutna historia

Magda Gessler

Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane, gdy spodziewała się drugiego dziecka. Niestety maluch, który przyszedł na świat w 6. miesiącu ciąży nie przeżył. Gwiazda TVN zdradziła jego płeć oraz jakie wybrała dla niego imiona.

Magda Gessler publikuje zdjęcie, na którym widać jej ciążę

Magda Gessler jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Tadeusz jest owocem miłości restauratorki i korespondenta Der Spiegel Volkharta Müllera, natomiast ojcem Lary jest Piotr Gessler. Jakiś czas temu gwiazda TVN wyjawiła, że razem z pierwszym partnerem spodziewała się jeszcze jednego malucha. Córeczka miała już nawet wybrane imiona - Anna Wanda. Niestety, po 6. miesiącu ciąży Magda Gessler straciła dziecko.
Restauratorce ciężko było pogodzić się z tą stratą, zwłaszcza że maluch mógł żyć. - Już w tym czasie dzieci ratowano. Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice. Nie luksusowej, a dziecięcej - wyznała Andrzejowi Sołtysikowi w programie "Bagaż osobisty".
Teraz Magda Gessler postanowiła wrócić do chwil, kiedy spodziewała się drugiej córki i zamieściła na Instagramie zdjęcie wykonane w tamtym okresie. Widzimy na nim, jak restauratorka leży na łące, a obok niej siedzi mały Tadeusz.
- Druga ciąża, z Anną Wandą... Portugalia, na łąkach razem z @tadeusz_muller - napisała w poście gwiazda.

Magda Gessler straciła dziecko

Fani Magdy Gessler od razu zareagowali na zdjęcie. Wielu z nich stwierdziło, że klimat złapany na fotografii przypomina ten z obrazu Józefa Chełmońskiego, "Babie lato". Byli też tacy, którzy wyrażali swój podziw za to, że restauratorka podniosła się po tragedii.
Podziwiam za ta siłę i walkę o to żeby być szczęśliwym mimo wszystko - czytamy w jednym z wpisów.
Zobacz wideo: Mała Nena i życiowa rewolucje Magdy Gessler
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości