Gwiazdy

Magda Gessler o przełomowym wydarzeniu w swoim życiu: "Kompletnie mnie zamurowało"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler kilka miesięcy temu po raz pierwszy została babcią. W najnowszym wywiadzie ujawniła, jak sprawdza się w tej nowej życiowej roli. Co myśli o swojej wnuczce i jaka rzecz najbardziej ją wzrusza?

Magda Gessler wspomina narodziny wnuczki

Lara Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko 19 października ubiegłego roku. Trwał wówczas kolejny lockdown, więc nie mogła liczyć na odwiedziny bliskich. Teraz okazuje się jednak, że ci przyszli pod dom, by jej pogratulować. Informację ujawniła Magda Gessler w wywiadzie dla magazynu "Viva!". Jak to wspomina?

- Rozmawialiśmy w maskach na odległość i to było tak przejmujące, że wzruszenie odebrało mi mowę. Gdy ją w końcu wzięłam na ręce, poczułam niemal fizycznie, że to jest kontynuacja. Z mojej córeczki narodziła się druga córeczka... Ta myśl była tak rozczulająca, że kompletnie mnie zamurowało. Zmieniłam stosunek do istoty życia . Nena jest roześmiana. Nigdy nie słyszałam jej płaczącej - powiedziała Magda Gessler.

Magda Gessler o swojej córce

Restauratorka zdradziła, że była to dla niej niezwykle poruszająca chwila nie tylko przez wzgląd na wnuczkę, ale także swoją córkę. Magda Gessler popatrzyła bowiem na Larę przez pryzmat Neny i bardzo ją to wzruszyło. Zauważyła w niej sporą zmianę, gdyż stała się dojrzałą matką.

- Uświadomiłam sobie, jaką ja mam naprawdę córkę. Ona mi się urodziła drugi raz. Zwariowałam ze szczęścia. To było jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu - wyznała gwiazda w rozmowie z Barbarą Nowicką.

Magda jest teraz zachwycona tym, jaką matką jest Lara. Podziwia jej poukładane życie, sposób bycia, pokorę i waleczność o spokój oraz szczęście dziecka. Stwierdziła: "Ja musiałam się tego nauczyć, ona taka się urodziła. Ma coś, czego ja nie mam – powie zawsze mniej niż więcej". Prowadząca "Kuchennych rewolucji" zdradziła także, że tata Neny również się spisuje na medal.

- W życiu nie widziałam pary, która byłaby tak zafascynowana narodzinami i istnieniem nowego człowieka . Wszystko, co robią Lara i Piotr, zawsze robią z córką. Nena jest w centrum ich życia. Wszędzie, gdzie jeżdżą, Nena jest z nimi. Oczywiście czasami, ze względów bezpieczeństwa, jedno z nich zostaje z małą w domu, a drugie załatwia bieżące sprawy - dodała Magda Gessler.

Magda Gessler: "Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości