Viva

  Viva

  "Zawalił się świat całej naszej rodzinie"

  Mama Anny Lewandowskiej skupia się na promocji swojego debiutu reżyserskiego, czyli dokumentu "Położna". Przy tej okazji udzieliła wywiadu, w którym ujawniła szczegóły z dzieciństwa swojej córki. Jak dorastała żona Roberta Lewandowskiego?

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, choć wiele osób początkowo nie dawało im żadnych szans. Wspólnie wychowują syna, Henryka i pociechy z poprzednich związków. Ich droga do szczęścia jednak nie była łatwa. Teraz partnerka aktora opowiedziała o niej w wywiadzie.

  Filip Łobodziński, utalentowany muzyk, dziennikarz, autor tekstów i tłumacz, kilka lat temu zmierzył się z tragedią, która zmieniła jego życie. O tym, jak wygląda jego codzienność, jakie emocje towarzyszą mu po trudnych doświadczeniach i co motywuje go podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych, opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

  Ewa Chodakowska od wielu lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę, a Grecję. Mimo nieustannych podróży cały czas prowadzi swój biznes i jest aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka żyła w ciągłym biegu aż do wybuchu pandemii. Teraz w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że globalne wydarzenia zmieniły jej postrzeganie świata.

  Choć Filip Chajzer zazwyczaj sypie żartami i zaraża dobrym humorem, jeszcze kilka miesięcy temu borykał się z dramatycznym spadkiem nastroju. Dziennikarz Dzień Dobry TVN musiał zmierzyć się z depresją i przyznał, że zaczął uczęszczać na terapię. Teraz o ciężkich momentach opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

  O Andrzeju Piasecznym w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Artysta niedawno wydał płytę "50/50", na której śpiewa o miłości do mężczyzny. Jego coming out wywołał ogromne poruszenie. Teraz wokalista opowiedział o swoich uczuciach w najnowszym wywiadzie dla "Vivy!".

  Magda Gessler kilka miesięcy temu po raz pierwszy została babcią. W najnowszym wywiadzie ujawniła, jak sprawdza się w tej nowej życiowej roli. Co myśli o swojej wnuczce i jaka rzecz najbardziej ją wzrusza?

  Anna Starmach spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda długo zwlekała z wyjawieniem płci pociechy, jednak postanowiła zaspokoić ciekawość fanów. Co na to jej mąż? Jest zachwycony.

  Zosia Zborowska już prawie od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Andrzeja Wrony, okazuje się jednak, że niewiele brakowało, a nigdy nie byliby razem. Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach związku z siatkarzem. Co ceni w ich relacji?

  Małgorzata Socha od lat należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Według reżyserów idealnie sprawdza się w każdej komedii romantycznej. Poza tym nieustannie gra w kilku serialach. Fani uwielbiają ją szczególnie jako Violettę w "BrzydUli". W najnowszym wywiadzie artystka wyznała jednak, że kariera wcale nie jest dla niej ważna.

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą od 2018 roku. Połączyły ich wspólne zainteresowania i praca. Ona jest dziennikarką "Faktów" TVN i TVN24, a on dyrektorem redakcji Canal+ Sport. Teraz postanowili opowiedzieć o pierwszym spotkaniu. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia...

  Ewa Chodakowska, Joanna Koroniewska, Anna Przybylska, Piotr Adamczyk, Robert Lewandowski czy Kuba Wesołowski? Kto w tym roku odebrał statuetkę podczas Gali Viva Najpiękniejsi 2014? Zobaczcie!