Gwiazdy

Magda Gessler oceniła swojego zięcia. Mówi, jakim jest mężem dla Lary

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Nic tak nie cieszy matki, jak szczęście jej dziecka. Magda Gessler pęka z dumy, ponieważ jej córka Lara ma u swego boku wspaniałego mężczyznę. Piotr Szeląg jest zarówno świetnym mężem, jak i opiekuńczym ojcem. Znana restauratorka zachwyca się wybrankiem serca Lary, bo taki zięć to skarb!

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Od 11 lat z powodzeniem prowadzi bijący rekordy popularności program "Kuchenne rewolucje", w którym zmienia oblicze polskich restauracji. Praca jest dla Magdy niezwykle ważna, jednak priorytetem w jej życiu zdecydowanie jest rodzina.

Magda Gessler komplementuje zięcia

W październiku ubiegłego roku na świat przyszło pierwsze dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga. Nazwali swoją pociechę Nena. Był to przełomowy moment nie tylko dla świeżo upieczonych rodziców, ale również i dla Magdy Gessler, ponieważ zadebiutowała w roli babci. Mała Nena wywróciła jej świat do góry nogami i stała się jej oczkiem w głowie.

Lara Gessler w przeszłości była w kilku związkach, które nie przetrwały próby czasu. Jednak wreszcie na jej drodze pojawił się Piotr Szeląg, z którym chce budować wspólną przyszłość. Są razem już od kilku lat, ale na ślub zdecydowali się ponad pół roku temu - na chwilę przed narodzinami Neny. Magda Gessler nie kryje radości, że w życiu Lary wreszcie wszystko pomyślnie się ułożyło. Założyła rodzinę, jest spełnioną mamą i kochającą żoną. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jest przekonana, że to zasługa jej zięcia.

- Teraz są w komplecie... takiego kochanego męża i taty dawno nie spotkałam. Moja córeczka i wnuczka czule uśmiechnięte. Piotr Szeląg megatata. Piękny dom, ciepły, bije cudna energia. Dziękuję wam za przepyszną kolację, prezenty. To był wieczór jakich mało, kocham - napisała pod zdjęciem uradowana Magda.

Magda Gessler spełnia się w roli babci

19 października Lara urodziła Nenę, a tym samym Magda Gessler po raz pierwszy została babcią. Dziewczynka od razu skradła jej serce. Restauratorka w Dzień dobry TVN opowiedziała, jakie towarzyszyły jej emocje, gdy wnuczka pojawiła się na świecie.

- Tak jak wzruszyłam się, kiedy urodziły się moje dzieci, to moje wzruszenie, kiedy zobaczyłam Nenę, było jakieś nieskończone. Dlatego, że to jakaś kontynuacja. Z mojej córeczki wyszła druga córeczka i to jest tak wzruszające, że kompletnie mnie zamurowało i zmieniłam stosunek do całej istoty życia. (...) Mam łzy w oczach, bo to było dla mnie nieprawdopodobne. Zobaczyłam, że jest tak bardzo podobna do Lary, jest drobniutka jak ona i kręcone włosy Piotra. Nigdy o tym nie marzyłam, to nie był mój plan, a to była ogromna niespodzianka - wyznała wzruszona Magda.

Zobacz także: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz także:

Bracia Collins wyzwali na pojedynek Filipa Chajzera. "Rękawice zostały rzucone"

Piotr Żyła nareszcie pokazał partnerkę. Znamy ją z serialu TVN

Agnieszka Chylińska zapowiada zmiany w nowym poście na Instagramie. O co chodzi?

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości