Gwiazdy

Maffashion o trudach opieki nad synkiem: "Daje mi popalić i nie śpi od prawie 12 miesięcy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
viva.pl

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion zdobyła się na szczere wyznania. Blogerka opowiedziała o tym, jak odnalazła się w nowej dla niej roli mamy. Powróciła też wspomnieniami do porodu i zdradziła, jakim tatą jest aktor Sebastian Fabijański.  Opowiedziała również o tym, w jakim stylu urządzają ich dom.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański rok temu zostali rodzicami Bastiana. Od tego czasu blogerka w swoich mediach społecznościowych chętnie wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Pokazuje jego blaski i cienie, bez lukru i owijania w bawełnę. Na Instagramie m.in. opowiadała o tym, jak zmieniło się jej ciało po ciąży oraz ile przytyła. Tym postem zaskarbiła sobie przychylność internautek, które cenią autentyczność.

Maffashion w roli mamy

Na łamach magazynu "Viva!" influencerka zdradziła, jak zmieniło się jej życie po narodzinach Bastiana. - Na świecie pojawił się nowy człowiek, najcudowniejszy, mój, wymarzony, ukochany, zdrowy na szczęście. I który tak mocno daje mi popalić, i nie śpi od prawie 12 miesięcy… Opieka nad nim mnie pochłania, bo choć mam nianię, sama chcę wychowywać synka. Spędzam z nim bardzo dużo czasu. Chcę widzieć każdy etap życia Bastka – mówiła w rozmowie z dziennikarką Barbarą Łubko.

Julia Kuczyńska mimo wszystko nie zrezygnowała z życia zawodowego. Stara się łączyć wychowanie synka z sesjami, nagraniami czy pracą nad projektami. Z wywiadu dowiadujemy się, że gdy musi coś załatwić lub po prostu chce odpocząć, może liczyć na pomoc opiekunki.

Jakim tatą jest Sebastian Fabijański?

Co ciekawe, wizja wychowania syna różni się u rodziców.  - Sebastian dałby mu cały świat, wszystko na tacy. Ja bym chciała, żeby mniej materialistycznie podchodził do życia i aby uczył się wartości pieniądza. Dziecku nie jest potrzebne aż tyle rzeczy. Koniec końców udaje nam się wszystko równoważyć – podkreśliła Maffashion.

Jak dodała, aktor jest zakochany w maleństwie. - Ciągle tylko powtarza, jaki Bastek jest podobny do jego taty. I mówi też: "To ma po mnie, to ja taki jestem" – przyznała.

Podczas rozmowy Julia powróciła też wspomnieniami do porodu, który był wywoływany. Wyjawiła, że miała rodzić siłami natury, ale dziecku spadało tętno i zapadła decyzja o cesarce.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański urządzają dom

Przed Julią i Sebastianem kolejny nowy etap w życiu. Dokańczają aranżację domu, który kupili, zanim zostali rodzicami.

- Podzieliliśmy się tak, że Sebastian wziął na siebie całą budowę domu, a ja zajmowałam się Bastkiem – przyznała Maff. - Chcieliśmy, żeby było klasycznie, żeby wystrój był aktualny za 10, 15 lat. Trochę loftowo. We wnętrzach jest stal, drewno, beton. Góra jest biała. Jest dużo zabudów. Wszystko solidne. Czekamy na wykończenie pokoju Bastka. Jeszcze nie są skończone całkowicie łazienki - dodała na łamach magazynu.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach

Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach Źródło: A. Rogowska-Lichnerowicz, S. Brózda

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: viva.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości