Gwiazdy

Adriana Kalska jako mama 16-latków w serialu "Papiery na szczęście". "Taka sytuacja mogłaby się zdarzyć"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Adriana Kalska o Marcie w "Papierach na szczęście"

Serial "Papiery na szczęście" to nowa codzienna propozycja stacji TVN7. W główną rolę wciela się Adriana Kalska. Jej bohaterka, Marta, jest mamą dwójki 16-latków. Patrząc na aktorkę trudno uwierzyć, że poza serialem mogłaby mieć nastoletnie dzieci. Co powiedziała nam na ten temat sama zainteresowana?

Adriana Kalska w serialu "Papiery na szczęście"

Główna bohaterka "Papierów na szczęście" to Marta Wiśniewska - żona znanego piłkarza. Poznajemy ją w momencie, gdy oszukiwana i zdradzana przez męża postanawia porzucić swoje luksusowe życie i zacząć wszystko od zera. - Marta znajduje w sobie siłę, żeby z dnia na dzień diametralnie zmienić swoje życie. Rusza w nieznane, ucieka z dziećmi, nie mając środków do życia, perspektyw ani pomysłu na to, co będzie - mówi wcielająca się w Martę Adriana Kalska.

Aktorka po raz pierwszy ma okazję zagrać mamę dwójki nastoletnich dzieci. Bliźniaki - Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) mają po 16 lat. Po emisji pierwszych odcinków wielu widzów zaczęło zastanawiać się więc, jak to możliwe, że tak młoda dziewczyna, na jaką wygląda serialowa Marta, może mieć dorastające potomstwo. Okazuje się jednak, że nie ma w tym nic dziwnego. - Ja wiem, że być może młodo wyglądam, natomiast taka sytuacja mogłaby się zdarzyć i nie byłabym niepełnoletnia, gdybym urodziła dwójkę takich dzieci - podkreśla Adriana Kalska, która urodziła się w 1986 roku i zaznacza, że jej bohaterka jest od niej o rok starsza.

Metamorfoza Adriany Kalskiej

W kilku pierwszych odcinkach serialu "Papiery na szczęście" Adriana Kalska prezentuje się jako blondynka. To jednak tylko peruka, a aktorka nie zrezygnowała ze swojego ciemnego koloru włosów. - Zmiana wizerunku pomaga nakreślić postać, ja uwielbiam takie zmiany, choć może niektórych to dziwi. W tym zawodzie człowiek bardzo często się zmienia, a ja byłam już blondynką i wiem, jak wyglądam w blondzie. Można było to wykorzystać żeby też podkreślić przemianę bohaterki, do której później dochodzi - zdradziła Kalska w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl.

Przypomnijmy, że serial "Papiery na szczęście" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30 w TVN7. Nowe odcinki dostępne są także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Pozostałe wiadomości