Gwiazdy

Madonna szokuje nowym wyglądem. "Jest coraz młodsza"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Madonna jest niewątpliwie światową królową kontrowersji i skandali. Na to miano zasłużyła m.in. eksperymentując ze swoim wyglądem. Dzisiaj media kolejny raz rozpisują się na temat aparycji gwiazdy. Na najnowszych zdjęciach artystka nie przypomina siebie.

Madonna - zmiana wyglądu

- Media się rozpisują na temat tego jak Madonna dzisiaj wygląda i jak bardzo nie przypomina siebie - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w przeglądzie informacji z show biznesu.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Madonna zawsze dbała o swój wygląd, teraz jednak zmieniła swój wizerunek nie do poznania.

- Prawdą jest, że Madonna bardzo się zmieniła, nie ma co oszukiwać. Jest coraz młodsza i te skandale sceniczne przeniosła na skandale dotyczące swojego wizerunku, bo o ile ząb czasu się jej nie ima, o tyle nóż chirurga już trochę bardziej tak - dodała Hajduk-Popińska.

Skandale Madonny

Madonna szokowała teledyskami i strojami. To, co kiedyś wydawało nam się skandaliczne, dzisiaj niekoniecznie musi takie być.

- Przypomnę, że Madonna przez lata budowała swoją karierę na gigantycznych skandalach. Kultowy teledysk do "Like a Prayer" został zbanowany, zakazany w wielu krajach. We Włoszech sam papież protestował przeciwko temu żeby ten teledysk ujrzał światło dzienne - podkreśliła dziennikarka.

Madonna zasłynęła tym, że nie bała się mówić tego, co myśli. Chętnie też za pomocą swojej twórczości przekazywała bardzo kontrowersyjne treści. Sporo też na tym zarobiła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Mondadori Portfolio/Getty Images

Pozostałe wiadomości