Gwiazdy, które urodziły się w lutym. To miesiąc ludzi sukcesu

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Urodziny w lutym

Niektórzy wierzą, że miesiąc urodzenia ma znaczący wpływ na cechy charakteru człowieka, jego temperament oraz predyspozycje zawodowe. Wiele znanych osób, którym udało się osiągnąć życiowy sukces, przyszło na świat na początku roku. Jakie usposobienie przejawiają osoby urodzone w lutym?

Jakie są osoby urodzone w lutym?

Luty to szczególny miesiąc dla zodiakalnych Wodników oraz Ryb. Te pierwsze ponad wszystko cenią wolność i indywidualizm. Osoby urodzone na początku lutego nie lubią schematów i sztywnych zasad. W połączeniu z wrodzonym dystansem i umiejętnym kontrolowaniem emocji nie mają trudności z odnoszeniem zawodowego sukcesu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Zodiakalne Ryby to z kolei osoby są szczere i otwarte, jednak dosyć uległe - łatwo poddają się sugestiom innych. Nie są też przesadnie decyzyjne, jednak wrodzony instynkt i empatia pozwala im osiągnąć zamierzone cele.

Jacy ludzie sukcesu urodzili się w lutym?

Lutową listę znanych osób, które charakteryzuje silny charakter, otwiera Harry Styles, który 29 urodziny świętował 1 lutego. Muzyk, który pierwsze kroki stawiał w boys bandzie One Direction dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Ostatnio charyzmatyczny piosenkarz otrzymał podwójną statuetkę Grammy w kategorii Album Roku oraz Najlepszy Popowy Album.

Shakira to wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artystka 46. urodziny obchodziła 2 lutego i jest doskonałym przykładem przebojowego Wodnika. Jej ostatni singiel, za pomocą którego rozliczyła się z byłym partnerem, w sieci odtworzono już ponad 275 miliona razy i nic nie wskazuje na to, by gwiazda zwolniła tempo swojej trwającej ponad 30 lat kariery.

Christiano Ronaldo to światowej sławy piłkarz, który karierę sportową rozpoczął jako zaledwie 8-latek. Zawodnik od niedawna gra w pozycji napastnika w saudyjskim klubie Al-Sassr, jednak przez wiele lat grał pod barwami Realu Madryt. Portugalczyk był wówczas "najdroższym piłkarzem w historii" - jego transfer miał kosztować 94 miliony euro. Piłkarz swoje urodziny obchodzi 5 lutego.

Ołena Zełeńska, pierwsza dama Ukrainy, urodziła się 6 lutego 1978 roku. Od 2019 roku uczestniczyła w kampanii wyborczej swojego męża Wołodymyra Zełenskiego. Jako partnerka głowy państwa zainicjowała m.in. reformę żywienia w szkołach oraz tworzenia społeczeństwa bez barier. Po wybuchu wojny w Ukrainie w 2022 roku pozostała w kraju, wspierając męża i naród.

Duma polskiego tenisa to Hubert Hurkacz, który ma na koncie wiele sportowych sukcesów. Urodzony 11 lutego 1997 roku rozpoczął karierę juniorską w 2014 roku. Najwyżej był sklasyfikowany w rankingu ATP Tour w singlu, gdzie zdobył 9. miejsce.

Z kolei Katarzyna Sokołowska to już zodiakalna Ryba, ponieważ przyszła na świat 23 lutego. Jej wrażliwość i spokój pozwoliły jej rozwijać się zawodowo w artystycznej branży fashion. Kasia jest najsłynniejszą polską reżyserką pokazów mody oraz jurorką programu "Top Model".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Prasert Krainukul,Lintao Zhang ,Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images/Tomasz Urbanek, Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości