LP. Zachwycająca artystka. Piosenki to jej osobiste historie

Aktualizacja:

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy LP. Amerykańska gwiazda podbiła listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. Światło dzienne ujrzała jej trzecia płyta. Fani kochają ją za muzykę i niezwykłą charyzmę. Czy jej piosenki odnoszą się do jej osobistego życia?

Laura Pergolizzi znana większości z pseudonimu artystycznego LP. W Polsce popularna od 2016 roku, kiedy na listach przebojów pojawił się jej słynny utwór "Lost on You". LP. okazała się prawdziwym muzycznym odkryciem!

Kim jest LP. ? 

Laura Pergolizzi to amerykańska piosenkarka rockowa. Pseudonim LP. przyjęła po ukończeniu szkoły średniej. Od zawsze była związana z muzyką. Artystka nie tylko śpiewa, ale też gra na ukulele. Największa popularność przyniósł jej album Death Valley na czele z piosenką " Lost on You". Prywatnie Laura Pergolizzi jest lesbijką. 

Tłumy fanów czekający na spotkanie z gwiazdą

Muzyka LP. jest popularna i ważna, na co wskazuje ilość jej fanów. Artystka cieszy się, że tak wiele osób chętnie przychodzi na jej koncerty i spotyka się z nią. W studiu redakcji Dzień dobry TVN również nie zabrakło osób chętnych, którzy od świtu czekali aby zobaczyć wokalistkę. Wokalistka mówi o tym, że zawsze czerpie z tego ogromną radość.

To nigdy się nie nudzi po to, to robię. Zaczyna się od tego, że siedzisz w pokoju i piszesz piosenkę, a kończy się tym, że poznajesz tych ludzi. Po to jest piosenka, którą piszesz 

- mówi artystka.

O czym są piosenki LP.?

Wokalistka porusza w utworach tematy bliskie każdemu, niezależnie od płci, poglądów, pochodzenia. Jej muzyka porusza kwestię równych problemów i emocji. Artystka traktuje swoje utwory poważnie i stara się, aby jej muzyka była wparciem i zrozumieniem dla innych.

Każdy z nas się czegoś boi. Staram się jakoś zgasić ten strach

- dodaje LP.

Jak działa medialny biznes?

Laurra Pergolizzi zajmowała się muzyką przez długie lata, zanim ktoś odkrył w niej ten ogromny talent. Napisała kilka utwór, jednak to piosenka "Lost on You" przyniosła jej medialny sukces. Artystka pomimo swoich osiągnięć nadal jednak uważa, że nie wie co robić, aby być na szczycie kariery. Według niej najważniejsza w twórczości jest determinacja i pasja.

Nadal nie wiem jak działa ta branża. Po prostu trzeba pisać piosenki. Jeżeli lubisz to, kochasz to i to Cię kręci - to jest najważniejsze. Przez wiele lat nie szło mi za dobrze i potem mimo, że ludzie nie znali mnie osobiście, odnosiłam sukcesy. Moje piosenki odnosiły sukcesy i napędzały mnie do dalszej pracy. 

- mówi Laurra Pergolizzi.

Osobiste utwory

LP. w piosenkach bazuje na swoich wydarzeniach z przeszłości. Odkrywa siebie i w ten sposób udowadnia szczerość i prawdziwość utworów, które tworzy. Piosenki opisują jej życie, uczucia i emocje oraz dotyczą osób, z którymi jest lub była związana.

Na płycie są głównie moje prywatne historie. Piosenka Recovery, to utwór który napisałam z perspektywy mojej byłej i to potem się też sprawdziło w życiu. To są osobiste historie.

- komentuje artystka.
Więcej:
Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN
Źródło: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości