LP

  LP

  LP to artystka, której kariera nabrała tempa po wydaniu singla "Lost on you". Od tamtej pory sprzedała miliony płyt, a bilety na jej trasy koncertowe rozchodzą się w zawrotnym tempie. W tym roku wokalistka musiała odwołać trasę, dlatego przygotowała dla fanów niespodziankę, nowy singiel "The one that you love". O pracy nad utworem z gwiazdą rozmawiała Gabi Drzewiecka.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy LP. Amerykańska gwiazda podbiła listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. Światło dzienne ujrzała jej trzecia płyta. Fani kochają ją za muzykę i niezwykłą charyzmę. Czy jej piosenki odnoszą się do jej osobistego życia?

  W Polsce bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu. Teraz przyjechała promować swój nowy album pt. „Lost on you”. Na scenie Dzień Dobry TVN charyzmatyczna LP w utworze - "Other People"!

  Bilety na warszawski koncert LP rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin. Swój pierwszy album wydała 15 lat temu. W międzyczasie pisała piosenki m.in.: dla Rihanny, Christiny Aguilery i Backstreet Boys. Teraz pisze głównie dla siebie. Napisała piosenkę, która stała się hitem i przyniosła jej ogromną popularność. Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop spotkał się z LP, czyli Laurą Pergolizzi. Jak czuje się LP, która otwarcie przyznaje się do swojej homoseksualności, z tym, że prezydentem USA został Donald Trump? Co powiedziała Marcinowi o polskich fanach? Zobaczcie tę wyjątkową rozmowę.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: każdy potrzebuje bliskości, ale jak realizują to pragnienie osoby wierzące? Zobaczycie, czym różnią się katolickie sex shopy od tradycyjnych? W programie także: charyzmatyczna gwiazda, która jako dziecko śpiewała przy akompaniamencie odkurzacza lub kosiarki do trawy, czyli wszystko czego nie wiemy o LP! Bądźcie z nami w czwartek od 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Dzień Dobry Wakacje, na żywo w Krakowie, LP zaśpiewała swoją piosenkę "Lost On You". Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

  W niedzielę z Dzień Dobry Wakacje: ciągle na topie i znów na ringu - co o swojej karierze myśli Robert De Niro? Następnie: dary lasu - w naszej kuchni smakowite grzyby. W programie także: komponowała do Rihanny i Rity Ory, a teraz sama wychodzi na pierwszy plan - na żywo charyzmatyczna LP z piosenką "Lost ON You". Bądźcie z nami od 8:30!

  LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W tę niedzielę w Dzień Dobry Wakacje zaśpiewa na żywo swój przebój "Lost on You". My już nie możemy się doczekać, a Wy?