Gwiazdy

Koncert Podsiadło i Hemingwaya cieszy się ogromną popularnością. Czy są jeszcze bilety?

 Dawid Podsiadło i Taco Hemingway plakat promocyjny

Fot. Facebook/wydarzenie Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym // SOLD OUT

Gwiazdy

Koncert Podsiadło i Hemingwaya cieszy się ogromną popularnością. Czy są jeszcze bilety?

 Dawid Podsiadło i Taco Hemingway plakat promocyjny

Fot. Facebook/wydarzenie Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym // SOLD OUT

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią na wspólnym koncercie 28 września na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to pierwszy i ostatni w tym roku wspólny koncert muzyków. Walka o bilety na to wydarzenie rozpoczęła się 15 maja. Ze względu na ogromne zainteresowanie, organizator koncertu zmuszony był przesunąć start przedsprzedaży. Wszystkie bilety zostały wyprzedane! Szykuje się muzyczne wydarzenie roku!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert w Warszawie!

Jedni z najbardziej popularnych, polskich artystów ostatnich lat, zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert. Pikanterii dodaje fakt, że jeszcze nigdy wcześniej żaden polski artysta nie zagrał solowego koncertu na PGE Narodowym. Zainteresowanie tym wydarzeniem zadeklarowało na Facebooku ponad 80 tysięcy fanów!

Więcej:

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: ogromne zainteresowanie biletami

15 maja o godzinie 12.00 miała ruszyć przedsprzedaż biletów na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Bilety jako pierwsi mogli nabyć użytkownicy Allegro korzystający z usługi Allegro Smart. Zainteresowanie koncertem w Warszawie okazało się na tyle duże, że organizatorzy musieli przesunąć start sprzedaży wejściówek o 2 godziny!

Drodzy klienci. Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, zmuszeni jesteśmy przesunąć start przedsprzedaży.

Regularna sprzedaż biletów wystartowała w piątek 17 maja, o godzinie 12:00, natomiast 16 maja o godzinie 12:00 bilety na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło mogli kupić pozostali użytkownicy serwisu Allegro. Osoby, które chciały kupić wejściówkę chwilę później, nie miały już na to szans. Bilety w przedsprzedaży zostały wyprzedane w dwie minuty! To niesamowity rekord! 

1 lipca, na facebookowej grupie dotyczącej koncertu, Dawid Podsiadło poinformował o dodatkowej puli biletów, które również wyprzedały się błyskawicznie.

Dobre wieści w poniedziałek.
Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić biletów na koncert na PGE Narodowym będą mieli dodatkową, ostatnią szansę żeby to zrobić. Dzięki kilku zbiegom produkcyjnym udało nam się wygospodarować pulę biletów na płytę.
Jest ich niestety niewiele, ale lepsze niewiele, niż nic. Więcej już naprawdę nie mamy.
Bilety trafią do sprzedaży w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie ebilet.pl.
Podajcie dalej

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to pierwsi polscy artyści, którzy sprzedali wszystkie bilety na koncert na Stadionie Narodowym.


Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym: ceny biletów!

Dla fanów Dawida Podsiadło będzie to ostatnia w tym roku możliwość posłuchania swojego idola na żywo, przed przerwą, którą zapowiada od pewnego czasu. Z kolei Taco Hemingway zapowiada, że to jego jedyny koncert w 2019 roku. Ile kosztują bilety na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbędzie się 28 września?

Ceny biletów na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya zaczynają się od 49 zł:

  • Trybuna kat. 6 - 49 zł
  • Trybuna kat. 5 - 79 zł
  • Trybuna kat.4 - 99 zł
  • Trybuna kat. 3 - 119 zł
  • Trybuna kat. 2 - 139 zł
  • Płyta - 149 zł
  • Trybuna kat. 1 - 179 zł
  • Trybuna Premium - 249 zł
  • Trybuna VIP - 399 zł
  • Early Entrance - 239 zł

Zobacz także: Nosowska została instruktorką FATnessu

Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Oficjalna sprzedaż biletów na Warszawski koncert rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk. Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.

Zobacz film: Dawid Podsiadło znów na fali. Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0