Gwiazdy

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway projektują ubrania. Kolekcja tylko dla wybranych

Plakat promocyjny koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemigwaya

Fot. facebook.com/podsiadlo.dawid

Gwiazdy

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway projektują ubrania. Kolekcja tylko dla wybranych

Plakat promocyjny koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemigwaya

Fot. facebook.com/podsiadlo.dawid

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway przygotowali dla swoich fanów niespodziankę – wyjątkową serię ubrań, która będzie dostępna tylko dla wybranych. Kolekcja została zaprojektowana z okazji ich wspólnego koncertu, który odbędzie się we wrześniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to jedni z najbardziej popularnych polskich artystów młodego pokolenia. Ich wspólny występ na PGE Narodowy wywołuje wyjątkowe zainteresowanie. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki!

Wspólny koncert

Muzycy wystąpią na jedynym wspólnym koncercie w tym roku już 28 września. Bilety na ich koncert rozeszły się w kilka godzin! Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to pierwsi polscy artyści, którzy sprzedali wszystkie bilety na koncert na Stadionie Narodowym. Dla szczęśliwych posiadaczy wejściówek Dawid i Taco przygotowali niespodziankę – kolekcję ubrań przygotowaną specjalnie z okazji ich wspólnego występu

Ci, którym udało się kupić bilet na koncert będą mogli dodatkowo nabyć pamiątkę z koncertu w postaci koszulki, bluzy, czapki czy skarpet ze specjalnej i limitowanej edycji. Zakupu można dokonać na stronie internetowej sklepu ebilet. Zakupu mogą dokonać jedynie ci, którzy posiadają kod dostępu, a jest nim numer zamówienia biletu na koncert.


Dawid Podsiadło napisał na facebookowej stronie sobotniego wydarzenia:

A TERAZ: MERCH DAWIDA I TACO
Cześć,
dla tych, którzy mają bilet na koncert Dawida i Taco, mamy wyjątkową szansę kupienia naszego wspólnego merchu, czyli limitowanej kolekcji ubrań przygotowanych specjalnie na tę okazję. Ubrania dostępne są wyłącznie w internetowej przedsprzedaży za pośrednictwem strony eBilet, a zakupione produkty możecie odebrać bezpośrednio na koncercie. Sprawdźcie poniżej jak wyglądają, i kupujcie, o, tu: https://sklep.ebilet.pl/171136785840078852
PS. Zdradzam sekret: Wasz kod dostępowy do zakupu to numer zamówienia biletu

Kolekcja obejmuje cztery warianty bluz z kapturem, trzy rodzaje t-shirtów, czapki oraz skarpety. 

Kolekcja ubrań Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

Źródło: newonce.net

Ceny ubrań Dawida Podsiadło i Taco Hemigwaya 

  • Skarpety - 29 zł
  • Czapki po 49 zł i 69 zł
  • Koszulki - 99 zł
  • Bluzy - 199 zł. 

>>> Zobacz też: 

Zobacz film: Dawid Podsiadło bierze się za kino. Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0