Gwiazdy

Jeśli kochasz modę, pokochasz „Stylowy projekt” – program, który pokazuje na czym polega prawdziwa sztuka stylizacji

Gwiazdy

Jeśli kochasz modę, pokochasz „Stylowy projekt” – program, który pokazuje na czym polega prawdziwa sztuka stylizacji

Zalando i TVN Style połączyły siły przy produkcji „Stylowego projektu” – nowego programu, w jesiennej ramówce stacji, w którym w walce o tytuł najlepszego stylisty biorą udział entuzjaści mody z całej Polski. Gospodarzem programu jest wybitny projektant Tomasz Ossoliński, a zwycięzca będzie miał szansę zaprezentować swoje projekty szerokiej publiczności poprzez platformę Zalando.

Programy oparte na rywalizacji utalentowanych przedstawicieli rozmaitych profesji zawsze budzą uzasadnione emocje. Rywalizowali już ze sobą modele, kucharze, fryzjerzy i projektanci mody. Teraz przyszła pora na stylistów! Emocji w tym programie z pewnością nie zabraknie. W każdym z 8 odcinków uczestnicy wezmą udział w różnych konkurencjach tematycznych, które sprawdzą ich kreatywność, zdolności artystyczne, manualne oraz znajomość świata mody. Wszystkie ubrania, obuwie i akcesoria, które wykorzystywać będą do tworzenia stylizacji, pochodzą z Zalando.

Stylowy projekt – Zalando i TVN Style na tropie nowych gwiazd stylizacji

„Stylowy projekt" to nowy program TVN Style, w którym styliści – zarówno amatorzy jak i ci już doświadczeni – będą rywalizować o tytuł najlepszego stylisty. Fakt, że w taki projekt zaangażowało się Zalando nie powinien dziwić – każdy, kto kocha modę prędzej czy później trafia na tę platformę, by zainspirować się bieżącymi trendami i podpatrzeć stylizacje. Zalando zaś zarówno jako marka i jako wygodne, wieloaspektowe narzędzie dostępne online na każdym urządzeniu wspiera stylistów w ich codziennej pracy nie od dzisiaj.

Rozwój lokalnego contentu, dzięki któremu możemy jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientów w Polsce, jest jednym ze strategicznych celów Zalando na nadchodzące lata. Realizacja działań takich jak „Stylowy projekt”, zachęca widzów do zainspirowania się nowymi stylami i trendami dostępnymi na Zalando. Jesteśmy przekonani, że podejmujemy znaczący krok, który pozwoli Zalando stać się miejscem pierwszego wyboru, do którego trafiają Polacy, gdy myślą o modzie.

– mówi Dawid Pożoga, marketing lead na Polskę w Zalando

W jury „Stylowego projektu” zasiadają trzy topowe postacie świata mody: modelka Anna Jagodzińska, stylistka magazynu „Vogue Polska”, Karolina Gruszecka oraz Agnieszka Ścibior stylistka magazynu „Viva! Moda”. Gościnnie wystąpią także topowe influencerki Jessika Mercedes Kirschner (Jemerced) oraz Julia Kuczyńska (Maffashion). Główną makijażystką jest Magda Pieczonka, która bęzie dopełniać look odpowiednim makijażem, korzystając przy tym z aplikacji Zalando, która podsuwa kosmetyki pasujące do danej stylizacji. Równocześnie zwraca uwagę na najnowsze trendy, podpowiada tricki makijażowe.

Przy charakteryzacji modelek i modeli występujących w programie wykorzystywane są kosmetyki z oferty Zalando Beauty.

Zwycięzca otrzyma tytuł najlepszego stylisty „Stylowego projektu", wygra staż u topowego projektanta mody Tomasza Ossolińskiego oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w platformie zakupowej Zalando.

Stylowy projekt – na czym polega rywalizacja?

Jurorzy wybrali spośród wszystkich zgłoszeń 9 najzdolniejszych osób, które stają do rywalizacji o tytuł najlepszego stylisty w Polsce. Do programu trafiły zarówno osoby działające w branży, jak i amatorzy, którzy chcą spełnić swoje marzenia. Liczy się przede wszystkim talent i pasja!

Jednak, aby zdobyć cenna nagrodę trzeba będzie wykazać się wieloma umiejętnościami, talentem i kreatywnością godną mistrza! Uczestnicy będą musieli współpracować z różnymi klientami od przypadkowo spotkanych, zwykłych przechodniów do znanych i nierzadko bardzo wymagających gwiazd show-biznesu.

Zadania, z którymi będą się mierzyć w poszczególnych odcinkach także nie będą proste: trzeba będzie przygotować np. stylizacje dla osób o tzw. trudnych sylwetkach (plus size, bardzo niska lub bardzo wysoka osoba, mężczyzna o sylwetce kulturysty itd.) , tak by wyglądała najkorzystniej. Uczestnicy przygotują po dwie stylizacje dla swojego „modela”. Jedną stworzą korzystając z outfitów klasy Premium, a drugą z outfitów z działu „na każdą kieszeń”. Dodatkowa trudność polega na tym, aby jurorzy podczas finałowej prezentacji, nie zorientowali się czy mają przed sobą tańszą czy droższą wersję.

Styliści mogą się inspirować propozycjami ze strony www Zalando lub aplikacji Zalando. Będziemy mogli zobaczyć, jak strona i aplikacja „podpowiada” jakie dodatki czy kosmetyki będą pasowały do wybranej stylizacji. To naprawdę wielka pomoc, gdy liczy się zarówno czas jak i końcowy efekt!

Po wystylizowaniu modela uczestnicy programu nadzorują makijaż, który wykonują profesjonalni makijażyści przy stanowiskach make up’owych Zalando. Styliści odpowiadają również za efekt finalny czyli również włosy, ustalają to z zatrudnionymi przez nas fryzjerami.

W każdym odcinku odpada jedna osoba. W finale z trzech najlepszych stylistów jury wyłania zwycięzcę programu.

"Stylowy Projekt" jest emitowany w każdą sobotę o godzinie 17:50 na antenie TVN Style począwszy oraz na antenie TVN o godzinie 16:00.


Zalando belka podartykułowa

fot. Zalando


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
57
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0