Gwiazdy

"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna: "Na planie przeżyłam deja vu"

Gwiazdy

"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna: "Na planie przeżyłam deja vu"

Dziś o 21.30 trzeci odcinek serialu „39 i pół tygodnia”. Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze „39 i pół tygodnia”. Z kontynuacji serialu cieszy się również Marina Łuczenko- Szczęsna, która w serialu grała Amandę, córkę głównego bohatera -Darka Jankowkiego.

Amanda 10 lat później

Co się zmieniło w życiu Amandy, córki Darka Jankowskiej w ciągu tych 10 lat?

Amanda wydoroślała, ale jest charakterną dziewczyną. W końcu osiągnęła ten sukces, o którym marzyła. Bardzo się cieszę, że produkcja wykorzystała moje utwory z ostatniej płyty, wiec trochę Amanda śpiewa głosem Mariny.

- zdradziła Marina Łuczenko-Szczęsna.

Młoda mama na planie

Artystka przyznała również, że kiedy dowiedziała się o kontynuacji serialu bardzo się z tego powodu ucieszyła, choć jako młoda mama miała wiele wątpliwości.

Kiedy dostałam telefon z propozycją byłam mega podekscytowana. Od razu przypomniało mi się to wszystko! Tę dawną energię, młodą wariatkę Amandę. Kiedy weszłam na plan doznałam deja vu. Nic się nie zmieniło. Wszyscy wypięknieli i odmłodnieli.

Kiedy Marina dostała propozycję, by kontynuować serial "39 i pół tygodnia" jej synek Liam był bardzo malutki. Mąż Mariny Wojtek również nie był do końca przekonany do serialowego projektu żony. Czy Marina zabierała synka na plan?

Nie. Do wszystkich moich projektów podchodzę bardzo profesjonalnie. Kiedy byłam na planie, Liam był albo z moją mamą albo z Wojtka. mój tata również chętnie zajmuje się wnukiem.

- przyznała Marina.

***

Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia!

Świetna obsada to znak rozpoznawczy „39 i pół tygodnia”. W roli głównej Darka Jankowskiego rozbrajający Tomasz Karolak, u jego boku ukochana (czy jedyna?) charakterna Daria Widawska, utalentowana córka – Marina Łuczenko-Szczęsna, chwilowo poważny syn Alan Andersz i jego zbuntowana żona Magdalena Lamparska.


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
88
20
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
09.10.2019
Ni
De ja vu jest fajneee?
22.09.2019
lala
Kto wymyślił Lajama? A no ty wymyśliłaś – skoro dałaś mu tak dziwaczne imię, to przyzwyczaj się do tego, że różnie będzie przez ludzi czytane!