Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna skończyła 30 lat. Jaki prezent dostała na urodziny?

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna skończyła 30 lat. Jaki prezent dostała na urodziny?

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

3 lipca Marina Łuczenko-Szczęsna świętowała okrągłe, 30-te urodziny. Z tej okazji mąż artystki przygotował dla Mariny niespodziankę. Łuczenko nie kryła swojego wzruszenia. Relację z imprezy urodzinowej opublikowała na swoim Instagramie.

Huczne przyjęcie w gronie najbliższych

Marina Łuczenko-Szczęsna, kilka dni po pierwszych urodzinach Liama, świętowała swoją 30-tkę. Z tej okazji mąż wokalistki zorganizował imprezę-niespodziankę w Cannes! Zaprosił najbliższych przyjaciół artystki i w takim towarzystwie hucznie celebrowali 3-tkę Mariny. Na przyjęciu bawili się między innymi: Anna i Robert Lewandowscy oraz Patricia Kazadi.

Marina wzruszona niespodzianką swojego męża, pod opublikowanym na Instagramie boomerangiem napisała poruszający i bardzo osobisty wpis.

Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. @wojciech.szczesny1. Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.


fot. zrzut ekranu instagram.com/marina_official

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
85
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
17.07.2019
nadiaaa
Miła niespodzianka, co prawda mnie mąz nie wyprawił przyjęcia ale zabrał na wycieczkę do wielkopolski, najpierw latałam w tunelu aerodynamicznym a później byliśmy na kolacji. Poczułam sie doceniona i kochana.