Wiadomość
Gwiazdy

Daria Widawska o "39 i pół tygodnia": "Zgodziłam się od razu, nie czytając scenariusza"

„39 i pół tygodnia” będziemy mogli oglądać już od 8 września. Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze „39 i pół tygodnia”. Jak Daria Widawska dowiedziała się o kontynuacji serialu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Agnieszka Jastrzębska.

"39 i pół tygodnia"

Aktorzy uwielbianego przez widzów serialu nie spodziewali się, że produkcja podejmie decyzję o kontynuacji „39 i pół”. Daria Widawska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że o kontynuacji serialu dowiedziała w niecodzienny sposób.

Podczas zeszłorocznych ferii zimowych jechałam z moją rodziną do Zakopanego. Zajrzałam do Internetu i tam zobaczyłam informację, że będzie kontynuacja „39 i pół”. Uznałam to za plotkę, ale postanowiłam zadzwonić w tej sprawie do Tomka Karolaka. Nie odebrał. Okazało się, że Tomek spędzał ferie w tym samym hotelu. Nie mogłam w to uwierzyć. Zapytałam się go o serial. Odpowiedział, że będzie kontynuacja. Jak zadzwoniła do mnie producentka zgodziłam się od razu nie czytając nawet scenariusza.

***

Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia!

Świetna obsada to znak rozpoznawczy „39 i pół tygodnia”. W roli głównej Darka Jankowskiego rozbrajający Tomasz Karolak, u jego boku ukochana (czy jedyna?) charakterna Daria Widawska, utalentowana córka – Marina Łuczenko-Szczęsna, chwilowo poważny syn Alan Andersz i jego zbuntowana żona Magdalena Lamparska.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
81
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0