Gwiazdy

Córka Madonny wzięła udział w nowej sesji. Wygląda jak jej słynna mama w latach 90.

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Lourdes Leon

Lourdes Leon, córka Madonny, wystąpiła w pikantnej sesji zdjęciowej promującej słynny dom mody. Fani piosenkarki natychmiast zauważyli podobieństwo do słynnej mamy. Nie ma się czemu dziwić - ujęcia wyglądają niczym kadry z najgorętszych teledysków królowej popu.

Lourdes Leon w roli modelki

Córka Madonny długo zapewniała, że chce wieść zwyczajne życie. Z tej okazji na pewien czas zatrudniła się nawet w butiku, jednak okazuje się, że przed przeznaczeniem pisanym dzieciom gwiazd nie jest w stanie uciec. Nie jest bowiem tajemnicą, że pociechy sławnych rodziców to urodzone modelki i perfekcyjni modele, których ewentualne braki przykrywa nie tylko retusz, ale również odpowiednie nazwisko.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Trzeb jednak przyznać, że Lourdes Leon w beżowym kombinezonie wygląda zjawiskowo. Efekty sesji wykonanej dla domu mody Mugler można zobaczyć na intagramowym profilu 25-latki. Nagranie momentalnie wywołało lawinę komentarzy, które zdominowały porównania córki do słynnej mamy.

Lourdes Leon - kariera

Pociecha Madonny i Carlosa Leona wcześniej współpracowała z makrami Kim Kardashian i Rihanny. Została również zaproszona do promowania legendarnej marki Versace.

W jednym z wywiadów Lourdes wyznała, że nie dostaje finansowego wsparcia od matki.

- Oczywiście dorastałam w bardzo uprzywilejowanej pozycji i nie mogę temu zaprzeczyć - podkreśliła. - Myślę, że moja mama widząc inne dzieci znanych ludzi, stwierdziła, że jej takie nie będą. Rodzice płacąc za twoje rzeczy, mają nad tobą kontrolę. Moja mama jest maniakiem kontroli i próbowała to robić całe moje życie. Jak tylko skończyłam szkołę średnią, musiałam się od niej uwolnić - skwitowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości