Gwiazdy

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" powitała na świecie drugie dziecko

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Sylwia Bomba i Lili Antoniak

Lili Antoniak po raz drugi została mamą. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wpis opatrzony zdjęciem z pociechą wzbudził ogromne emocje w sieci.

Kim jest Lili Antoniak?

Gwiazda dała się poznać szerszej publiczności występując w hitowym formacie TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym u boku Sylwii Bomby komentowała popularne filmy i programy.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Grono wiernych fanów pielęgnuje również dzieląc się z nimi skrawkami swojego życia w mediach społecznościowych oraz publikując zabawne treści. Na samym TikToku zebrała aż 700 tys. obserwujących.

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" urodziła

Od jakiegoś czasu Lili Antoniak relacjonowała przygotowania do porodu. Upragniona chwila w końcu nadeszła - gwiazda powitała na świecie swoje drugie dziecko.

- Nie płacz mamo, trzymam Cię — wszystko jest dobrze - napisała pod postem na Instagramie.

Pod zdjęciem zaroiło się od serdecznych komentarzy. - Jest! Gratulacje! - nie kryła ekscytacji koleżanka Lili z "kanapy", Sylwia Bomba.

- GRATULACJE! Jesteście takie DZIELNE! - wtórowała Aleksandra Żuraw. - Wow, gratulacje - napisała z kolei Joanna Koroniewska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Pozostałe wiadomości