Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela z entuzjazmem powitała ostatni miesiąc roku. "Nie ma kolejnego"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Agnieszka Kaczorowska-Pela

Z początkiem grudnia Agnieszka Kaczorowska-Pela postanowiła wprowadzić fanów w refleksyjny nastrój. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych inspirujący wpis na temat postanowień, jakie warto poczynić jeszcze przed końcem roku. - Możemy w ten miesiąc wejść z czystą kartą - zapewniła gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej grudniowe postanowienia

Grudzień kojarzy się przede wszystkim z oczekiwaniem na święta Bożego Narodzenia i gorączkowymi przygotowaniami do rodzinnych spotkań. Ostatnie tygodnie roku to jednak nie tylko liczne obowiązki, ale także szansa na wprowadzenie w życie istotnych zmian. Agnieszka Kaczorowska-Pela nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych rozległy wpis o tym, w jaki sposób warto wykorzystać ten szczególny czas.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Co roku powtarzam, że grudzień może być najpiękniejszym miesiącem w roku, bo… nie ma kolejnego. Skoro już wiemy jaki rok za nami, jakie pragnienia i tęsknoty są w naszym sercu i co jest dla nas najważniejsze, to możemy w ten miesiąc wejść z czystą kartą i zrobić go pięknym i najlepszym (...). Niech się dzieje! Niech dzieje się dobrze! Dajcie się ponieść magii, bo czemu nie? - napisała gwiazda pod rodzinną fotografią.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o ostatnich tygodniach roku

Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska-Pela z godnym podziwu entuzjazmem powitała ostatni miesiąc roku. W poście nie zabrakło jednak wzmianki o napiętym harmonogramie i obowiązkach, które stanowią nieodzowny element codzienności młodej mamy.

- Grudzień jest dla nas zawsze dobry… jednocześnie pracowity i zwariowany - stwierdziła aktorka.

Niewykluczone, że instagramowy wpis gwiazdy zachęci wiele osób do zmiany planu na nadchodzące tygodnie. Z jego przesłaniem zgodziła się między innymi Joanna Moro.

- Ale piękne słowa. Dokładnie tak jest, mamy ostatnie 31 dni na stwierdzenie, że ten rok naprawdę był w porządku - napisała artystka pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości