Gwiazdy

"LEGO Masters". W programie modowe szaleństwo i gościni specjalna. Kto oceni uczestników?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Marcin Prokop

Uczestników "Lego Masters" czeka prawdziwa niespodzianka. Ich konstrukcje oceni gwiazda świata mody. Jedno jest pewne - nie zabraknie emocji i wyzwań, które będą je napędzały. Emisja trzeciego odcinka programu już wkrótce.

"Lego Masters" - co wydarzy się w najnowszym odcinku?

Na antenę wrócił uwielbiany przez widzów program "Lego Masters". To jego trzecia odsłona w telewizji TVN. Mieliśmy przyjemność oglądać już zmagania z klockami pierwszych uczestników. Show jednak dopiero się rozkręca i z chwili na chwilę robi się ciekawiej.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Motywem przewodnim pierwszego zadania w kolejnym odcinku, będzie natura. Uczestnicy będą musieli wkomponować swoje budowle w rekwizyty takie jak rośliny, mchy oraz konary i kamienie. Jurorzy będą sprawdzali, czyja praca wypadnie najbardziej naturalnie.

"Lego Masters" - kto pojawi się w odcinku?

Po pięciu godzinach na łonie natury uczestnicy przeniosą się na modowy wybieg! Wśród blasków fleszy będą budować, a później prezentować nakrycia głowy z klocków. W związku z tematem, w studiu pojawi się prawdziwa ekspertka ze świata fashion.

Efekty pracy uczestników oceni sama Joanna Krupa! Gwiazda na co dzień jest jurorką "Top Model". Tym razem także będzie miała do czynienia z modą, tyle że w plastikowym wydaniu.

"Lego Masters" - gdzie oglądać?

Nowy sezon "Lego Masters" ruszył w piątek, 30 września. Widzowie mogli zobaczyć m.in. debiut nowej członkini jury - Poli Lisowicz. To projektantka graficzna, ilustratorka, artystka multidyscyplinarna. Mieszka w Danii od 8 lat, gdzie przeprowadziła się celem podjęcia studiów w dziedzinie nowych mediów i komunikacji wizualnej. Pracę w grupie Lego rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Obecnie jest odpowiedzialna m.in. za projekty graficzne w parkach rozrywki Legoland.

"Lego Masters" można oglądać w każdy piątek o 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki programu, tak jak i Dzień Dobry TVN, zobaczycie na platformie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości