Gwiazdy

Co je Magda Gessler, gdy wraca z planu "Kuchennych rewolucji"? Zawsze wybiera to samo danie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda Gessler jest niekwestionowanym autorytetem w kwestii kulinariów i najpopularniejszą polską restauratorką. Już niedługo na antenie TVN pojawi się 23. sezon jej programu "Kuchenne rewolucje". Zdradziła nam, czym zajada się, gdy wraca z planu zdjęciowego.

Co lubi jeść Magda Gessler?

Kuchnia nie ma przed nią żadnych tajemnic i mało kto zna się na gotowaniu tak dobrze jak Magda Gessler. Znana restauratorka w swojej karierze jadła dania z najróżniejszych zakątków świata i wciąż lubi odkrywać nowe smaki. Dla niej nie ma nic gorszego niż monotonia na talerzu.

- Kocham jeść, a właściwie kocham skubać, próbować. Nie najadać się w całości niczym. Mnie nudzi całe danie - powiedziała gwiazda "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl. Gessler zatem nie musi być na żadnej diecie, ponieważ się nie przejada. Jej porcje są małe, aczkolwiek różnorodne.

Co ciekawe, Magda robi wyjątek tylko w przypadku pewnej bardzo prostej potrawy. Na tyle podbiła jej kubki smakowe, że nie potrafi się bez niej obejść i może zajadać się nią do ostatniego kęsa. - Jem jedno danie od A do Z. Są to pieczone ziemniaki z pomidorami z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny. Jak wracam z "Kuchennych" to zawsze muszą być - dodała restauratorka.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler

Program "Kuchenne rewolucje" podbił serca widzów TVN. Polacy uwielbiają oglądać Magdę Gessler, która ratuje restauratorów z opresji i nadaje lokalom drugie życie. Od 11 lat trwa prawdziwa gastronomiczna rewolucja. Format emitowany jest od września 2010 roku, a w jesiennej ramówce stacji zobaczymy już 23. sezon.

Od 2 września "Kuchenne rewolucje" będzie można oglądać w każdy czwartek o godz. 21:30 na antenie TVN.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości