Gwiazdy

Kuba Szmajkowski zaczyna solową karierę i prezentuje debiutancki singiel. "Jest moim pierwszym muzycznym dzieckiem, wyczekanym"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Co słychać u Kuby Szmajkowskiego?
Dzień Dobry TVNCo słychać u Kuby Szmajkowskiego?

Kuba Szmajkowski ma 19 lat, ale swoją muzyczną przygodę rozpoczął już kilka lat temu, gdy występował w zespole 4Dreames. Zdobył grono wiernych fanów i cieszy się ogromną popularnością. Teraz chce sprawdzić się jako solowy artysta. W Dzień Dobry TVN opowiedział o planach na przyszłość i zaśpiewał najnowszy singiel "Nieskończone".

Kuba Szmajkowski - solowa kariera

Kuba Szmajkowski jest idolem nastolatek. Fanki pokochały go, gdy występował w boysbandzie 4Dreamers. Choć zespół zakończył działalność w grudniu ubiegłego roku, to jednak młody wokalista wcale nie zamierza rezygnować z muzycznej kariery. Teraz będzie występować w pojedynkę.

- To nowy etap w moim życiu, ale bardzo się z tego cieszę. Muzyka będzie się różniła od tej, którą wcześniej grałem. To totalnie inny gatunek muzyczny. Taki, który zawsze gdzieś siedział mi w sercu, głowie, był w sferze moich marzeń, dlatego bardzo się cieszę, że najnowszy singiel "Nieskończone" jest moim pierwszym muzycznym dzieckiem, wyczekanym - powiedział Szmajkowski.

Kuba w tym roku pisał maturę. Szczęśliwie udało mu się zdać egzamin dojrzałości i teraz wybiera się na studia. - Do końca tygodnia muszę podjąć decyzję, ponieważ dostałem się na realizację dźwięku i na filologię angielską. Nauka jest dość ważna i chciałbym się ukierunkować pozamuzycznie - podkreślił Kuba.

Kuba Szmajkowski i singiel "Nieskończone"

Młody wokalista na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał piosenkę "Nieskończone". To utwór o ciekawym brzmieniu, którego tekst opowiada o rozstaniu, a także o tym, jak trudno jest wymazać po kimś ślad i pokochać na nowo. Taneczna, nowoczesna kompozycja z elementami brzmień reggaeton, z pięknym, ale bardzo smutnym w swojej wymowie tekstem, z pewnością podbije serca fanów Szmajkowskiego.

Zobacz wideo: Kuba Szmajkowski w piosence "Nieskończone"

Kuba Szmajkowski w piosence „Nieskończone”
Kuba Szmajkowski w piosence „Nieskończone”
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości