boysband

  boysband

  Kuba Szmajkowski ma 19 lat, ale swoją muzyczną przygodę rozpoczął już kilka lat temu. Przez ostatnie trzy występował w zespole 4Dreames. Zdobył grono wiernych fanów i cieszy się ogromną popularnością. Teraz chce sprawdzić się jako solowy artysta. W Dzień Dobry TVN opowiedział o planach na przyszłość i zaśpiewał najnowszy singiel "Nieskończone".

  Michał Szpak zaczynał swoja karierę w boysbandzie. Jak się nazywał i jaką grał muzykę? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ian Rooth to Polak, który pokonał tysiące kandydatów i dostał się do międzynarodowego boysbandu. Jak udało mu się wygrać casting i ile prawdy jest w tym, że West Avenue zdetronizuje One Direction? Na scenie Dzień Dobry TVN Ian wykonał utwór Adama Lamberta „Ghost Town”.

  Fenomen sceny muzycznej. Zostali stworzeni z brytyjskiej edycji programu X Factor. Sprzedali miliony pyt. Grali na największych scenach tego świata. Mają aż 36 milionów fanów na Facebooku. Jak wpłynęła na nich nieoczekiwana sława? Kłócili się o szczegóły. Z powodu testosteronu:). Współpracowali z Dannym DeVito. Czy wszyscy ich fani są z Polski? Zobaczcie wywiad z One Direction w Dzień Dobry TVN!

  W najbliższą sobotę zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad z brytyjsko-irlandzkim boysbandem "One Direction"! Tylko na Facebooku mają ponad 36 milionów fanów. Czy należycie do nich? ;-) Czy zespół chciałby wszystkich fanów zgromadzić w jednym miejscu? Oto krótki fragment tego wywiadu!