Gwiazdy

Książę William i Kate Middleton na świątecznej kartce z dziećmi. Charlotte coraz bardziej przypomina mamę

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Książę Williiam, Kate Middleton

Księżna i książę Cambridge jak co roku zaserwowali poddanym kartkę świąteczną i moc życzeń, które przekazali przez media społecznościowe. Ich portret pokazał nie tylko bliskość rodziny, ale także coraz większe podobieństwo Charlotte oraz jej braci George'a i Louisa do rodziców.

Księżna Kate i książę William - historia miłości

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od dziesięciu lat. Ich historia jest dobrym materiałem na film, a nie każdy zna kulisy ich poznania. Zanim się w sobie zakochali, długi czas byli dobrymi przyjaciółmi. Bajeczny i wystawny ślub poprzedzały liczne kryzysy pary.

Wszystko miało zacząć się od księżnej Cambridge, która podkochiwała się w Williamie. Według relacji Laury Warshauer, koleżanki księżnej Kate ze szkoły, zdarzyło się, że początkowo tylko udawała jego dziewczynę. - Kate i ja jadłyśmy brownie. Nigdy nie była wielką fanką alkoholu, nie potrzebowała go, by poczuć się pewnie. William był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie, co zaczęło być dla niego uciążliwe, bo nie chciała się od niego odczepić. Był dla niej naprawdę bardzo miły, a ona nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle podeszła do nich Kate i objęła Williama, który powiedział do nieznajomej: "przepraszam, ale mam dziewczynę". Po chwili wyszeptał, że jest jej wdzięczny i oboje zaczęli się śmiać. Tylko Kate mogła to zrobić. To stało się miesiąc po rozpoczęciu studiów - wspominała Warshauer w jednym z wywiadów.

Kate Midleton i książę William powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2011 r. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: córeczkę Charlotte oraz chłopców George'a i Louisa.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kartka świąteczna Kate i Williama

Bożonarodzeniowa kartka rodziny królewskiej to jedna z najbardziej wyczekiwanych tradycji wśród fanów brytyjskiej monarchii. Wielbiciele rok w rok nie mogą doczekać się fotografii, tym bardziej, że każdy zastanawia się, jak zmieniają się ich dzieci, których książęta Cambridge nie pokazują zbyt często.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości